Obyvatelé řeckého ostrova Chios zablokovali zakotvení lodě, která vezla stavební stroje na výstavbu migračního centra (video)

Obyvatelé řeckého ostrova Chios zablokovali zakotvení lodě, která vezla stavební stroje na výstavbu migračního centra (video)

Většina Řeků – zejména na ostrovech v Egejském moři – má obohacování, které je navíc podporováno EU, plné zuby. To dali mnohokrát najevo už jen odmítavým postojem k dalšímu přijímání invazistů, kteří působí v místech, kde jsou azylová zařízení, nemalé problémy.

Obyvatelé ostrova Chios tak dali najevo, že odmítají, aby jejich ostrov dopadl podobně, jako Lesbos. Připomínám, že na ostrově Lesbos, kde byl nechvalně známý tábor Moria, byla neskutečná kriminalita. Denně vloupání, vyrabované domy, loupeže, krádeže domácích zvířat i výpěstků, docházelo i k ničení kostelů a kaplí, vykácení olivových sadů, výstavbám nelegálních mešit, ale i ke znásilněním a několika vraždám.

Obyvatelé a místní úřady na ostrově Chios ve čtvrtek zablokovali zakotvení lodi převážející stavební stroje pro nové „Uzavřené centrum řízeného přístupu pro migranty“. Obyvatelé ostrova také zabránili lodi zakotvit v pomocném přístavu Mesta na ostrově dříve ve stejný den.
Stalo se tak navzdory přítomnosti malé skupiny policistů a pobřežní stráže v obou přístavech.

Loď, která také přepravuje další zboží, vyplula na ostrov, ale očekává se, že jí bude zabráněno v zakotvení. Vláda se rozhodla postavit nový tábor také na ostrově Lesbos.

„Vyzýváme dělníky a instituce na ostrově Lesbos, aby povstali. Vládní plány na vytvoření nových detenčních center nesmí být přijaty.“ Místní komunita na ostrově Chios dále prohlásila: „už žádné nové migrační centrum, ať už uzavřené nebo otevřené,“ uvádí se v prohlášení…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Obyvatelé řeckého ostrova Chios zablokovali zakotvení lodě, která vezla stavební stroje na výstavbu migračního centra (video)

  1. Na jihu jediní Řekové byli schopni rozpoznat nebezpečí is lamu a multi kulti ideologie, i když obrana má stále i nějaké trhliny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout