Počet invazistů na maďarských hranicích se ztrojnásobil, jsou také mnohem agresivnější (video)

Počet invazistů na maďarských hranicích se ztrojnásobil, jsou také mnohem agresivnější (video)

Zatímco coby občan EU potřebujete pro cestování do většiny zemí EU mimo OP nebo cestovního pasu i covid pas, invazisté nepotřebují nejen covid pas, ale ani žádné identifikační doklady. Po příchodu do jakékoli země EU jim musí být navíc poskytnuto ubytování v azylovém zařízení. To tedy v případě, že dotyčný nezažádal o azyl jinde v EU. A samozřejmě musí také po „odchytu“ na hranicích vyslovit ono kouzelné slůvko: „azyl“.

Jak řekla Ursula Lejno, tak EU v žádném případě nepřispěje jediné zemi na zdi nebo ploty, neboť s nimi nesouhlasí. Zato na pohodlný život džihádistů vyplácí z našich daní miliardy. O obranu vlastních zemí by se tak měly starat jednotlivé země (což většina nedělá) a o veškerý komfort muslimských invazistů se velmi ráda postará EU. Samozřejmě za vaše peníze, své vlastní EU nemá, má jen to, co vybere od občanů EU.

V posledních týdnech hlásí různé země na balkánské trase zvýšený výskyt invazistů. Logicky se to již muselo dotknout i Maďarska nebo Rakouska a lze předpokládat, že do jisté míry bude využita i trasa přes naše území, které stále častěji slouží coby spolehlivý tranzit, takže i zde možná brzy zesílenou invazi pocítíme.

V loňském roce 2021 maďarská pohraniční stráž zatkla téměř 122 000 ilegálů – narušitelů hranic a přes 1 200 pašeráků lidí. V roce 2020 to bylo „jen“ 45 500 nelegálních přistěhovalců. To odpovídá téměř trojnásobku. Letošek bude zřejmě ještě horší.

Maďarská vláda přenesla tyto aktuální nahrávky z jižní hranice.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Počet invazistů na maďarských hranicích se ztrojnásobil, jsou také mnohem agresivnější (video)

  1. Fašistického diktátora a Erdoganovho kamaráta Orbána, vzhľadom na bezproblémové prijímanie legálnych migrantov, servilitu voči ropným šejkom aj Izraelu a odmietavý postoj k vystúpeniu z EÚ, niet prečo ľutovať. Verím,že jeho nepriatelia /Soros, EÚ, domáca opozícia, možno aj CIA/ rozpúrajú o dva mesiace v Maďarsku peklo /podobne ako v roku 1956/ a donútia ho vzdať sa neobmedzenej moci. Ktorú si už dávno upevnil aj „upravenými“ volebnými zákonmi . likvidáciou vláde neoddanými médiami aj spoluprácou so židovskými veľkopodnikateľmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout