OSN požaduje, aby si západní země převzaly své teroristy z ISIS, v kurdských táborech prý chudáci trpí

OSN požaduje, aby si západní země převzaly své teroristy z ISIS, v kurdských táborech prý chudáci trpí

Islamizace Evropy je součástí její destrukce a to velmi podstatnou. Zatímco cokoli jiného, co destrukci způsobuje – zelený úděl, ekonomická krize, totalitní praktiky vlád – lze zarazit a zvrátit, islamizace již zastavit nejde. Dala by se případně zpomalit, ale ne zastavit. Obzvlášť pak ne v situaci, kdy o všem rozhodují pro Evropany genocidní organizace jako OSN a EU.

Z kurských táborů již byly do většiny evropských zemí převezeny ženy a děti chalífátu. Mnohé ženy si ve svém fanatismu nijak nezadaly se svými mužskými protějšky, nicméně přesto je mnohé země nechávají na svobodě a ty, které byly uvězněny, dostaly jen symbolický trest.

Nikdo však nepředpokládal, že si evropské země přivezou také mužské džihádisty, jichž je v kurských věznicích samozřejmě ještě víc než žen. Ovšem OSN nyní požaduje, aby si své teroristy přivezly všechny západní země a to z toho důvodu, že prý chudáci islámští hrdlořezové v kurdských věznicích strádají. OSN a různé „lidskoprávní“ organizace pro ně žádají stejný komfort, jaký již byl poskytnut jejich ženským protějškům. Tedy buď komfortní věznice nebo svoboda, to už zřejmě nechají na uvážení té které země.

K zemím, které se chovají ke svým džihádistům velmi vstřícně a většinou je ani neuvězní, patří také Švédsko. To už si dovezlo všechny džihádistky s dětmi (většina žen zůstává na svobodě, včetně džihádistky, která vedla ženskou zabijáckou skupinu a fotila se s uřezanými hlavami křesťanů) a zdá se, že ani muže, kteří před pár lety řezali hlavy v chalífátu, neodmítne. Jistě pro ně místo vězení zařídí i nějaké deradikalizační kurzy, nemohou je přece traumatizovat vězením, byť velmi komfortním…

EXCLUSIVE: ISIS has lost state, but is regaining strength with sleeper  cells - The Week
džihádisté ISIS v kurdských věznicích údajně strádají, potřebují komfort evropských věznic

V táborech v kurdské oblasti na severovýchodě Sýrie bylo od pádu chalífátu IS zadržováno kolem 2000 muslimských teroristů s občanstvím na Západě. Nyní je OSN a lidskoprávní organizace začaly litovat a objevují se požadavky, aby jim byl umožněn návrat mimo jiné i do Švédska, které již na tuto žádost zareagovalo.

John Stauffer, hlavní právní zástupce Civil Right Defenders ve Švédsku, se domnívá, že Švédsko nese odpovědnost za muže s imigrantským původem, kteří cestovali do Sýrie, aby se připojili k IS.

Stauffer se domnívá, že Kurdům chybí prostředky na stíhání teroristů, a že by to proto měla dělat švédská justice a vězeňská služba, která je však již nyní značně přetížena, zejména vyšetřováním a stíháním dalších závažných trestných činů souvisejících s přistěhovalými muslimy.

Ale stejně důležité pro lidskoprávní organizace jako ochránce občanských práv jsou zprávy, že teroristé se v táborech necítí dobře a že by jim z toho důvodu mělo být dovoleno přijet do Švédska.

„Dostáváme zprávy o hrozných podmínkách pro vězně. Podmínky odporující mezinárodnímu právu. Je samozřejmě pravda, že i když jste podezřelí nebo jste spáchali hrozné zločiny, není přijatelné sedět v takových podmínkách,“ myslí si John Stauffer .

Zde připomínám, že ve Švédsku jsou věznice velmi komfortní a dbá se na to, aby měl každý vězeň vlastní „celu“ s příslušenstvím (něco jako klasická garsonka), včetně TV. K dispozici mají muslimové i modlitebnu a služby imáma či halal stravu. Aby se nenudili a mohli si sdělovat své zkušenosti – a zaučovat třeba ve výrobě bomb nezkušené – mají k dispozici i společné prostory, kde se mohou scházet.

ASAP Rocky: Sweden prison boss defends jail conditions - BBC News
ve Švédsku dbají u vězňů na soukromí

ASAP Rocky is in jail in Sweden. Here's what Swedish prisons look like. -  Insider

Eco-friendly prison wins award - CNN Style
společné prostory

Vloni nastal velký poprask, když se zjistilo, že věznice přestávají kapacitně stačit, takže (ó, jaká hrůza!!) vězni musí být často na celách pod dvou…

Existují také tlaky ze strany OSN, aby se mužští teroristé z IS v kurdských táborech vrátili do západních zemí, kde mají občanství jako první nebo druhá generace imigrantů. A samozřejmě je v zemích původu čeká i lepší zacházení.

Zvláštní mezinárodní komise byla zřízena pro vyšetřování zločinů spáchaných  proti  „ISIS Evropanům“. Do zálivu byly přiděleny také rozsáhlé zdroje švédské policie. Švédsko také podepsalo zvláštní dohodu s OSN o shromažďování důkazů v Sýrii o zločinech spáchaných na teroristech IS. Ano, chápete to správně, bude se zjišťovat, zda náhodou někdo příliš neubližoval „chudáčkům teroristům“, kteří ještě nedávno vraždili ve velkém a chlubili se s tím na sociálních sítích!!

Ve Švédsku je také Shiyar Ali, který se nazývá švédským zástupcem kurdské autonomie v severovýchodní Sýrii. Prostřednictvím státní televize posílá výzvu švédské vládě, aby si odvezla domů mužské teroristy IS ze Sýrie.

Ali také poukazuje na to, že tito lidé jsou extrémně nebezpeční. Nic také nezaručuje, že důkazy jsou dostatečné k jejich odsouzení u švédského soudu, což v takovém případě může znamenat, že budou propuštěni do švédské společnosti a mohou také požadovat náhradu škody za dobu, kdy byli ve vazbě.

Totéž se může stát i při pokusech o stíhání teroristů IS, kteří opustili jiné země EU a nyní jsou zadržováni v kurdských táborech. Tito teroristé mohou také prostřednictvím volného pohybu EU představovat hrozbu pro všechny evropské země, ostatně, coby „Evropané“ mohou po celé EU cestovat bez omezení. 

Kurdové ale podle Aliho nemají prostředky, aby se vypořádali s tisíci teroristů z IS, kteří byli  zadrženi v jejich táborech. Chtějí se proto této zátěže zbavit a odpovědnost by měly převzít země EU, jejichž občanství teroristé mají. 

Toto téma je mezi švédskými voliči kontroverzní. Prostřednictvím ministerstva zahraničí sociálnědemokratická vláda říká, že v tuto chvíli není relevantní přivádět „domů“ „švédské“ muže z IS, ale že by měli být vyšetřováni a stíháni na místě, kde se nyní nacházejí. Mnohé nasvědčuje tomu, že chtějí taková rozhodnutí odložit až po letošních volbách…

Zdá se tedy, že asi 2000 těch nejhorších islámských hrdlořezů bude v nejbližší době postupně převezeno do zemí EU, jejichž občanství mají  (v zemích jako Francie nebo Švédsko se jen čeká na volby, jinde to možná půjde rychleji). A na dovršení všeho nakonec nejspíš ani nebudou v mnoha případech souzeni, ale naopak, souzeni budou mezinárodním soudem Kurdové za to, že se k nim nechovají dostatečně „v rukavičkách“.

Mimochodem, víte o tom, že i ČR měla v Sýrii jedenáct „českých“ teroristů??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout