Německo: Syrský násilník opět útočil na ženy poté, co byl předčasně propuštěn z vězení

Německo: Syrský násilník opět útočil na ženy poté, co byl předčasně propuštěn z vězení

Něco jako deportace zločinců obzvlášť v Německu téměř nefunguje a už vůbec ne v případě, že jde o Syřana. Odsouzený se tak dostane jen na krátkou dobu do komfortního vězení, které rozhodně před opakováním další trestné činnosti neodradí a po předčasném propuštění může v páchání nepravostí pokračovat.

Rami A. (37) byl ve vězení za napadení a sexuální obtěžování žen. Ale Syřan se brzy dostal ven a rychle zaútočil znovu. U místního soudu v Drážďanech byl znovu odsouzen. Ale byla to recidiva, která se dala očekávat.

V březnu 2019 poslal krajský soud v Drážďanech stavitele sádrokartonu na tři roky a tři měsíce za mříže.

V drážďanské čtvrti Hechtviertel napadl sedm žen, osahával je, srazil je k zemi a líbal. Chytili ho jen proto, že ho náhodou objevila oběť a zavolala policii.

Od té doby se Rami prezentoval jako oběť, popíral trestné činy, obviňoval je z drog a alkoholu.

Byl propuštěn v září 2020. Rami odmítl jakoukoli terapii nebo rehabilitaci ve vězení. Znalecký posudek také varoval před nebezpečím vysoké míry recidivy. Dokonce i probační úředník se hodně snažil, ale marně. Rami už o svých činech nechtěl slyšet. A v létě 2021 rychle znovu zaútočil!

Ve čtvrti Friedrichstadt v noci napadl fyzioterapeutku ve vchodu jejího domu. Bránila se, jak jen mohla: „Ale až když jsem mu přitiskla klíč od domu na krk, pustil mě. Odstrčila jsem ho a zakřičela ‚Do prdele‘,“ řekla žena u soudu.

Pak Rami znovu kňoural a tvrdil, že je to všechno lež. Najednou žena řekla: „Rozhodně ten hlas poznávám. To byl tento muž.“ Nejen to vedlo k jeho usvědčení: policie také našla jeho DNA na ženiných šatech.

Nyní by měl být Rami A. uvězněn na další tři roky a dva měsíce. A zřejmě si bude muset odsedět i zbývajících 20 měsíců od předchozího verdiktu krajského soudu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout