Německo: Muži hrozí pokuta až 250 tisíc eur nebo vězení za to, že oslovil svého souseda, který se prohlásil za ženu, jeho původním mužským jménem

Německo: Muži hrozí pokuta až 250 tisíc eur nebo vězení za to, že oslovil svého souseda, který se prohlásil za ženu, jeho původním mužským jménem

Jde o případ, který nám názorně ukazuje zvrácenost doby. Transka je samozřejmě muž, který se jen prohlásil za ženu a začal se jako žena oblékat a líčit. Biologicky však jde o muže, což je ovšem podle nově přijímaných zákonů většiny „pokrokových“ zemí nepodstatné, mnohem důležitější je, za co se kdo prohlásí.

A pokud okolí toto prohlášení neakceptuje, může věc dojít až k soudu, kde budete  odsouzeni za „tranfobii“ jako jistý Němec…

Soud v Německu rozhodl ve prospěch trans ženy, která žalovala svého bývalého souseda za to, že ji opakovaně oslovoval jejím mužským rodným jménem.

Sophie Vivien Kutzner se narodila jako biologický muž, ale Kutzner říká, že se nikdy necítila jako muž. V posledních letech se začal Kutzner oblékat za ženu, malovat si nehty a dal si nové ženské jméno. Kutzner podala žalobu poté, co ji její mužský soused odmítl nazývat jejím novým ženským jménem a místo toho se rozhodl nazývat ji jejím mužským rodným jménem „Rüdiger“.

Soused Wolfgang E. byl soudem pokárán a dostal varování, že pokud bude trans ženu znovu označovat jejím dřívějším jménem, tak mu bude hrozit pokuta až 250 000 eur a/nebo trest odnětí svobody.

Žalobkyně sdělila místním médiím, že je s rozsudkem spokojena, a vyjádřila svou úlevu, protože si nebyla jistá, jak vstřícný bude německý soudní systém vůči její situaci.

Dvě soudní arbitráže již dříve selhaly kvůli sousedově neúčasti, kdy se Vivien rozhodla jít k soudu.

„Nemůže to být tak, že jste uráženi, protože máte špatnou barvu vlasů, protože jste cizinec nebo proto, že jste se rozhodli žít jako žena,“ řekl 60letý muž, který se prohlásil za ženu.

„Věnuji toto vítězství všem lidem, kteří se rozhodnou žít jako pohlaví, které považují za správné,“ dodala.

Její právník hovořil o velkém vítězství genderového sebeurčení a označil rozsudek za hlasitou facku ze strany justice všem, kdo by projevili jakoukoli diskriminaci v této oblasti.

„Sophie je jen Sophie a ne Rüdiger,“ trval na svém její právník.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Německo: Muži hrozí pokuta až 250 tisíc eur nebo vězení za to, že oslovil svého souseda, který se prohlásil za ženu, jeho původním mužským jménem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.