Litva: Ilegálům bylo vyplaceno v přepočtu 25 tisíc Kč za to, že se vrátili zpět do Iráku

Litva: Ilegálům bylo vyplaceno v přepočtu 25 tisíc Kč za to, že se vrátili zpět do Iráku

Netřeba předem jásat, tito invazisté se samozřejmě dřív či později vrátí do Evropy jako bumerang, třeba nějakou jistější cestou. Tou je například cesta do Turecka a odtud pak lodí do italské Kalábrie, což je nyní nejoblíbenější trasa invazistů ze zemí Středního a Blízkého východu.

Litevská vláda zaplatila 98 migrantům, kteří nelegálně vstoupili do země, každému v přepočtu 25 000 Kč, aby pokojně usedli do letadla a vrátili se domů.

98 Iráčanům, kteří překročili hranici do Běloruska, litevská vláda zaplatila, aby odletěli domů do hlavního města Iráku Bagdádu. Podle prohlášení ministerstva vnitra měli všichni ilegálové po zamítnutí žádosti o azyl s nabídkou souhlasit. Domů odletěli 2. ledna.

Litevské úřady označují projekt za jednorázovou platbu dostupnou všem ilegálům, kteří se v současné době v zemi nacházejí, platnou do 20. ledna.

Ministerstvo vnitra projekt ocenilo jako úspěch, protože věří, že šetří litevskému lidu peníze. Pokud by migranti zůstali v zemi, stát by to v průměru stálo něco málo přes 250 000 Kč na osobu a rok.

Litevský stát ještě před nabídkou 25 000 korun nabízel ilegálům i menší částky, ti však s návratem domů souhlasili, až když byla původně navrhovaná částka ztrojnásobena. Jednoduše, takové běžné islámské smlouvání…

Litevská ministryně vnitra Agnė Bilotaitėová uvedla, že všichni cizinci, kteří nelegálně vstoupí do země a EU, musí být posláni zpět do svých domovských zemí. Vyzvala také všechny ilegály, aby se dobrovolně vrátili.

Ministerstvo vnitra uvádí, že domů bylo posláno již 537 migrantů, z toho 482 se vrátilo dobrovolně a počet ilegálů, kteří v současnosti v zemi žijí v azylových domech, je 3166.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Litva: Ilegálům bylo vyplaceno v přepočtu 25 tisíc Kč za to, že se vrátili zpět do Iráku

  1. Rád by som sa dožil totálneho vymretia odporných fašistických pobaltských národov /viď bratríčkovanie sa s pseudoštátom Tchaj-wan práve zo strany Litvy, ako aj brutálny teror proti etnickým Rusom so súhlasom Bruselu/ a zániku ich štátov. Neexistujú v EÚ národy ,ktoré by vymierali rýchlejšie a odkiaľ by ľudia neutekali v takých masách /relatívne k počtu obyvateľov/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout