Itálie: Podívejte se, jak dav třiceti muslimů napadl 19letou dívku

Itálie: Podívejte se, jak dav třiceti muslimů napadl 19letou dívku

Opět se vrátíme k silvestrovské noci, o níž se tentokrát obohacovalo už dokonce i u nás. Ovšem Karlovy Vary nebyly zdaleka jediným místem, které si invazisté zvolili k jejich řádění. K napadením došlo opět i v Německu – například v Hamburku nebo Düsseldorfu. Nejinak tomu bylo i v Itálii, kde byly podle všeho napadeny dokonce dvě dívky skupinou severoafrických invazistů. Jeden z útoků se podařilo nahrát.

19letá dívka byla na milánském náměstí obklíčena smečkou invazistů, kteří tak jen provozovali oblíbenou islámskou zábavu – taharrush. Jde o skupinové napadení a posléze většinou i znásilnění nevěřících žen, velmi často provozované v islámských zemích vůči nemuslimkám, ale stále častěji i v islamizovaných evropských zemích.

Nejznámější byly útoky ze silvestrovské noci 2015-16 v Kolíně nad Rýnem nebo útoky na dívky na hudebních festivalech ve Švédsku. To, co vidíte výše, je de facto totéž.

V Miláně zřejmě tato smečka Arabů napadla nejméně dvě dívky. Dívka na videu výše vypovídala o tom, jak k útoku došlo.

Oběť vyšetřovatelům prozradila, že byla napadena jen krátce poté, co odešla od svých přátel. Útočníků bylo asi třicet. Útočníci využili toho, že byla v tu chvíli sama a obklíčili ji, tahali, strkali a osahávali ji, dokonce zašli tak daleko, že jí strhli svetr. Oběť si myslela, že jde o loupež, a ve snaze ukončit útok odevzdala peněženku, ale to zjevně nebylo účelem útoku smečky.

Jen pohotový zásah některých policistů zabránil dalšímu útoku a znásilnění. Invazistům se, bohužel, podařilo uniknout.

Tato banda však napadla i další dívku, která útok odnesla zlomeným kotníkem. Dívka vypovídá:

 „Napadli mě, donutili mě kleknout si a ukradli mi tašku a zlomili mi kotník, nemůžu chodit….“ Dívka pak potvrdila, že se zřejmě jednalo o stejnou bandu vetřelců jako jsou ti, kteří přepadli  dívku z videa. I druhé napadené dívce z Milána je 19 let.

Je možné, že podobných napadení ze strany bandy muslimských invazistů bylo v tomto italském multikulturním městě na Silvestra víc, ale oběti se jen bojí vypovídat. Ostatně, každý ví, jak dopadli invazisté, kteří útočili o silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Nic se jim nestalo, zatímco oběti, které spolu s příbuznými a známými vytáhly o několik týdnů později do ulic protestovat proti těmto hromadným útokům na ženy, tehdy byly v lednovém mrazu pokropeny vodními děly.

Jak se v Evropě zachází s oběťmi a jak s násilníky pak vidíme i na příkladu pákistánských znásilňovacích gangů, které už 40 let v poklidu znásilňují v britských městech. Systém je chrání, zatímco oběti jsou zastrašovány. Pak se nelze divit, že napadení nahlásí jen málokterá oběť…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout