Itálie: Afričan vyrazil dveře bytu 86leté ženy, šokovaná žena skončila v nemocnici, zasahující policista byl zraněn

Itálie: Afričan vyrazil dveře bytu 86leté ženy, šokovaná žena skončila v nemocnici, zasahující policista byl zraněn

Nový rok začal pro jistou italskou důchodkyni pořádným šokem. Lze si jen stěží představit, jak se musela cítit, když se jí do bytu pokoušel násilím vloupat mladý černoch. A jaký šok musel přijít v momentě, kdy se mu podařilo dveře bytu vyrazit. Vetřelci se navíc podařilo do bytu vloupat dřív, než stihla přijet mezitím přivolaná policie…

V Piacenze, bohužel, nezačal nový rok po bezpečnostní stránce rozhodně nejlépe. Jako obvykle se také tentokrát o patřičný rozruch postaral žadatel o azyl.

Vloupal se do bytu a začal vykrádat byt 86leté ženy. K událostem došlo včera večer kolem 21. hodiny. V poutech skončil 20letý žadatel o azyl původem z Pobřeží slonoviny. Mladý muž vstoupil do činžovního domu na ulici IV. listopadu, možná využil otevřených dveří. Ihned zamířil k bytu 86leté ženy, není jasné, proč si vybral právě tento dům a byt. Najednou začal bušit a kopat do vchodových dveří. Majitelka uslyšela rány a zavolala policii. Během pár okamžiků se však dvacetiletému mladíkovi podařilo vylomit dveře: jakmile byl cizinec uvnitř, začal byt prohledávat bez ohledu na křik starší majitelky, které se naštěstí podařilo uniknout ven.

Shon přilákal sousedy, kteří ženě při čekání na pomoc pomohli: policie dorazila právě ve chvíli, kdy se zločinec snažil s lupem opustit byt. Agenti ho zablokovali a 20letý mladík na jednoho z policistů násilně zaútočil údery pěstí a kopanci. Policistům se nakonec podařilo cizince zpacifikovat a následně odvést do vězení. 

Zraněný policista hlásil zranění, která si vyžádají týdenní pracovní neschopnost. Na pohotovost byla převezena i 86letá majitelka bytu: nejen proto, že byla v šoku, ale také proto, že stará žena trpí kardiovaskulárními poruchami a vzhledem k hrůze, kterou při násilném vloupání pociťovala, chtěli lékaři sledovat její zdravotní stav. 

Obyvatel Pobřeží slonoviny  byl převezen do vězení v Novate, kde nyní čeká na soud.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Itálie: Afričan vyrazil dveře bytu 86leté ženy, šokovaná žena skončila v nemocnici, zasahující policista byl zraněn

  1. V Paríži dobodali krátko pred ME „francúzskeho“ reprezentanta v hádzanej, pravdepodobne albánskeho pôvodu. Myslím si,že by sa sem hodil podrobnejší článok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout