Francie: Arab přinesl na policejní stanici tašku s uříznutou hlavou a penisem

Francie: Arab přinesl na policejní stanici tašku s uříznutou hlavou a penisem

K bizarní vraždě, jejíž motiv si zatím můžeme jen domýšlet, došlo ve francouzském městě Fréjus. I když jsou policisté v multikulturně obohacované Francii zvyklí na ledacos, uřezané části těl jim jistě denně na stanici lidé nenosí, takže si lze lehce představit, v jakém šoku museli být, když jim vrah sám přinesl části těla oběti.

O motivu nyní lze jen spekulovat. Buď se jednalo o konkurenčního prodejce drog nebo o vraždu ze cti (k této verzi se přikláním, neboť právě proto zřejmě muži uřízl i jeho „nádobíčko“). Při samotné vraždě byla přítomna i manželka vraha, což je další indicie, která verzi vraždy ze cti nasvědčuje. Je tak možné, že se jednalo o milence ženy či o muže, který měl o ni jen zájem nebo ji obtěžoval, což by odpovídalo tomu, že žena řádění svého muže Smaïna (arabské mužské jméno) přežila bez úhony. Zavražděný muž byl podle křestního jména také arabského původu.

.Tento pátek ráno (7.1.) se 38letý obžalovaný dostavil k četnictvu Fréjus poté, co muži usekl hlavu a penis..
Smaïn, který tvrdil, že zabil muže, se v pátek 7. ledna dostavil na četnictvo ve Fréjus (Var) s taškou, v níž byla hlava muže a jeho penis a oslovil skupinu četníků z Provence-Alpes-Côte d’Azure.

V bytě bylo nalezeno tělo bez hlavy kolem poledne. Od té doby již na případu pracují forenzní vyšetřovatelé. “ Všichni jsou v šoku,“ svěřil se jeden ze sousedů. „Smaïna jsme vídali často. Žil tam se svou ženou a dětmi. Drama se muselo odehrát ráno, když byly děti ve škole. Když se vrátily v poledne, nemohly jít nahoru do svého bytu.“

Oběť se jmenovala  Nabil a byla také známá v okolí. “ Nevyrostl tady, ale v Gabelle,“ dodal další soused, který si přeje zůstat v anonymitě. „Nevím, co ho spojovalo se Smaïnem. Ten byl konzumentem narkotik. V minulosti byl vězněn. Možná to byly drogy, co tyto dva muže spojilo.“

V době tragédie byla v bytě přítomna Smaïnova manželka. Sousedé brzy ráno slyšeli ženský křik a chaos. Pravděpodobně to bylo právě v okamžiku, kdy došlo k vraždě. Manželka byla v době činu přítomna na místě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Arab přinesl na policejní stanici tašku s uříznutou hlavou a penisem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout