V Rakousku založili novou státní policii pro sledování covid demonstrantů, vede ji muslim

V Rakousku založili novou státní policii pro sledování covid demonstrantů, vede ji muslim

Jde ovšem také o člena vládních lidovců – ÖVP. A sledovat nemá jakékoli demonstranty, ale skutečně jen ty, kteří odmítají covidovou politiku Rakouska, která je již po celém světě bez servítků nazývána fašistickou. A fašisté přece potřebují speciální dohled nad jejich odpůrci. Totalitním režimům se totiž nesmí odporovat, pluralita názorů je nepřípustná. Muslim je pak samozřejmě pro podobnou funkci ideální, neboť islám sám je totalitní ideologií.

Nově vytvořené Ředitelství státní bezpečnosti a zpravodajské služby (DSN) sleduje údajně potenciálně nebezpečné účastníky protestů proti covidovým vládním opatřením.
Tato nová autorita, která byla vytvořena během chvilky, má nyní nahradit ÖVP Schandfleck BVT.

Šéfem této instituce tajné služby nebyl jmenován nikdo jiný než bývalý šéf dolnorakouského úřadu státní kriminální policie – muslim Omar Hijawi-Pirchner, oblíbenec ÖVP. Na fotografii v titulku je po boku ministryně Susanne Raabové z roku 2020. Vrchní „Státní policajt“ měl již v minulosti nějaké problémy s korupcí, do nichž byla zapletena i jeho manželka. Je však velkým oblíbencem kancléře Nehammera, který jeho přešlapy bagatelizuje.

„Neo-Staatsschützer“ s jordánskými kořeny z otcovy strany v rozhovoru řekl, že se nikdy necítil jako migrant, ale spíše jako „rozený“ Rakušan.

Omar Haijawi-Pirchner, narozený v roce 1980, na „nejvzdálenějším místě“ severního Dolního Rakouska přímo na hranici s Českou republikou, původně dělal kariéru jako brigádník u federální policie. Není divu, že se objevil další „militarista“ v totalitních řadách nové federální vlády.

Od prosince 2021 povede z Nehammerovy milosti nově zřízené  ředitelství pro státní bezpečnost a zpravodajství . To se bude ovšem zabývat výhradně odpůrci režimu – tedy těmi, kdo odmítají rakouský koronafašistický režim. Například často násilní demonstranti z Antify nebo islámští radikálové nebudou těmi, kdo by byli pro toto novodobé gestapo zajímavými….

V rozhovoru pro ORF  přibližuje mimo jiné postup proti těm, kdo jsou aktuálně největší hrozbou pro fašistický stát – proti „demonstrantům Covid“.

„Mnoho skupin použilo demonstrace k šíření svých ideologií“, vysvětlil tajemně Haijawi-Pirchner. „Abychom je následně oslabili, nesmí jich být tisíce, ale jen pár. Radikalizace těchto protestů proti opatřením Covid je v současnosti jednou z největších hrozeb v republice,“ tvrdí Haijawi-Pirchner.

Je samozřejmé, že státní rozhlas tuto údajnou radikalizaci nezpochybnil, ale Haijawi-Pirchner ji nakonec zpochybnil. Aby veřejnost celkově uklidnil, nebo spíše zastrašil, dodal, že ne všichni účastníci dema byli sledováni. Samozřejmě nechtěl uvést žádná čísla.

V posledních několika dnech Haijawi-Pirchner nadále hlásil, že mnoha lidem, kteří by mohli být připraveni použít násilí, bylo „vyhrožováno“.

Postavil se také proti prohlášení, že státní bezpečnost nemá žádný způsob, jak nechat odstranit trestně závažné příspěvky z Telegramu. „Jsme v kontaktu s Telegramem, stejně jako s jinými podobnými messengerovými systémy,“ řekl s odkazem na někdy odlišnou právní situaci v zahraničí.

Zůstává tedy otázkou, do jaké míry může a bude mít vliv řízené zastrašování těch, kteří vyjdou do ulic proti totalitním opatřením vlády. Přitvrdí pak režim v případě, že výhružky a zastrašování nezaberou? Jak známo, totalitní režim – není-li včas poražen – své oponenty nakonec vždy zlikviduje. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Rakousku založili novou státní policii pro sledování covid demonstrantů, vede ji muslim

  1. Aj na čelo Medzinárodnej automobilovej federácie FIA zvolili moslima. Priamo zo Spojených arabských emirátov. Bude to znamenať také veci ako povinnú halal stravu u jazdcov, asistentov, zamestnancov stajní, ochrankárov, divákov, prísny zákaz alkoholu a samozrejme žien pri pretekoch a oslavách v celom seriáli F1? Tak , ako sme to pred pár dňami videli v Saudskej Arábii? Aj striktný vegán /núti k tomu aj svojho psa/ Lewis Hamilton sa určite musel podriadiť, v Rijáde nerobia nikdy výnimky z tvrdej šaríe pre žiadneho cudzinca: jedlo neupravené podľa halal predpisov, bravčovinu či alkohol tam nikto nezoženie..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout