V Německu začal soud s Afghánci, kteří podřezali vlastní sestru a pohřbili ji v kufru

V Německu začal soud s Afghánci, kteří podřezali vlastní sestru a pohřbili ji v kufru

Jde o jeden z mnoha případů vražd ze cti, k nimž v posledních letech v Německu dochází. Ovšem tento konkrétní případ byl velmi medializovaný, zejména kvůli obzvláštní brutalitě vrahů, kteří bez skrupulí podřízli své vlastní sestře hrdlo, aby tak zachránili pochybnou čest rodiny. To vše jen proto, že se žena chtěla rozvést s manželem – despotou a tyranem a zároveň se rozhodla, že se integruje do evropské společnosti a již nebude žít jako muslimka….

Německá prokuratura v úterý uvedla, že obvinila dva afghánské bratry z červencové vraždy jejich sestry, kterou údajně chtěli potrestat za její západní způsob života.

Muži ve věku 26 a 22 let a identifikovaní pouze jako Sayed H. a Seyed H. v souladu s německými pravidly ochrany osobních údajů, jsou obviněni z toho, že 13. července vylákali svou 34letou sestru na schůzku v Berlíně, kde ji pak škrtili a podřezali jí hrdlo.

Žalobci je obvinili, že později toho dne jeli taxíkem na nádraží s jejím tělem v kufru, poté odcestovali vlakem do Bavorska a jeli na místo poblíž domu staršího bratra, kde ji pohřbili.

Obžaloba uvádí, že „muži chtěli potrestat svou sestru za její západně orientovaný způsob života, který neodpovídal jejich archaickým představám o cti a morálce a jejich představě o ženách.“ 

Žalobci dodali, že zejména nebyli připraveni připustit, že se po násilných incidentech rozvedla se svým manželem, za kterého se provdala, když jí bylo 16 let, a dokonce již měla nový vztah.

Připomínám, že 99% Afghánců uznává jen právo šaría a 85% Afghánců podporuje kamenování žen. A přesně tyto primitivní hordy se nyní po statisících přiváží do Evropy. Je tedy jasné, že podobné případy se budou řešit nejen v Německu stále častěji.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Německu začal soud s Afghánci, kteří podřezali vlastní sestru a pohřbili ji v kufru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout