Rakousko: Zatímco platící britští turisté byli vráceni zpět do Británie,“ ilegálové bez testů i dokladů jsou vítáni

Už dlouhodobě zde upozorňuji na to, že rakouská politika je velmi pokrytecká, což se ostatně časem potvrdilo, mimo jiné i tím, že v letošním roce má právě Rakousko nejvíce žádostí o azyl v přepočtu na počet obyvatel z celé EU.  Rakousko se už roky prezentuje jako jakási hráz proti invazi, jenže pravda je opačná – po celou dobu přijímá podobně, jako třeba Německo, které se alespoň pokrytecky netají tím, že invazní islámská vojska nadšeně vítá.

Zvrácenost nejen rakouské politiky se pak ukázala i nyní, kdy se museli britští turisté, kteří si zaplatili pobyt v Alpách, vrátit z rakouského letiště zpět domů. Mezitím však neustále proudí invazisté přes rakouské hranice, přičemž v momentě, kdy jsou již na rakouské straně policií odchyceni, nikoho nezajímá nejen covid pas, test nebo očkování, ale ani jakýkoli identifikační doklad.

Ale nyní se podívejme na to, co se konkrétně stalo na letišti v Innsbrucku.

Jak média uvádějí, turisté z Velké Británie, kteří chtěli vstoupit do země, nemohli předložit posilovací očkování & PCR test. Rakousko tedy vyžadovalo po těchto platících turistech doklad o nejméně třech očkováních a platný negativní test PCR, což ovšem někteří neměli, proto byli při hraniční kontrole na letišti v Innsbrucku odmítnuti. Většina lyžařů – celkem 110 – pak odletěla zpět, ale někteří, kteří uvízli v Innsbrucku, museli strávit noc v karanténě v hotelu a zemi mohli opustit až později. Pouze 12 Britům se podařilo překonat překážky hraničního režimu ve Svaté zemi Tyrolsko a byli vpuštěni do země.

A jak se jedná s ilegály, kteří do země přichází bez jakýchkoli dokladů – tedy bez očkování, covid pasu, testů, ale i běžných identifikačních dokladů?

Pro ty existují zcela odlišné „zvláštní předpisy“. Zatímco pro všechny osoby vstupující do Rakouska (legálními prostředky) byla ustanovení nastavena na „regulaci 2G plus“ (dvojité očkování + test nebo trojité očkování), toto nařízení se nevztahuje na „nelegální přistěhovalce“.

Podle vstupního nařízení Ministerstva zdravotnictví vedeného Zelenými jsou žadatelé o azyl z tohoto nařízení vyňati. „Pro všechny cestující jsou nařízeny přísnější vstupní předpisy do Rakouska, pouze nelegální migranti mohou do země vstoupit bez testování a očkování,“ kritizuje dolnorakouský zemský radní Gottfried Waldhäusl (FPÖ).

Podle odborných odhadů bude do konce roku v Rakousku nově zaregistrováno přibližně 40 000 žadatelů o azyl. Nyní se však na tyto lidi vztahují jiné zákony než na domorodé obyvatelstvo sužované šílenými pandemickými opatřeními.

Waldhäusl to popisuje jako „pašeráckou pomoc od federální vlády“. Podle Waldhäusla jdou ilegálové neočkovaní a netestovaní do počátečních přijímacích středisek. Po ilegálech policie ani armáda přítomná na hranicích nesmí požadovat nic – tedy nejen běžné doklady, ale ani testy, očkování či dokonce covid pasy. Nesmí je však ani vrátit zpět, ale musí je odvézt do nejbližšího přijímacího azylového střediska.

Vládní Zelení to docela chytře zařídili, aby dokonale využili nekonečných personálních skandálů a vnitrostranických mocenských bojů černých a tyrkysových ve svůj prospěch. „Naše federální vláda už nemá moc pod kontrolou, levicové proudy Zelených nyní vládnou a ÖVP za nimi ochotně kulhá,“ kritizuje Waldhäusl.

Tento jev je bohužel dobře znám již od roku 2015. Nicméně v době pandemie a hrozícího protiústavního očkování je to nyní další kapka, která způsobí, že trpělivost lidí přeteče.

Mysl těch, kteří již používají své peníze z daní k financování tvůrců pandemické politiky hraničící s šílenstvím, už pravděpodobně nemá pochopení pro takové eskapády zelených dobroserů.

Vynětí ilegálů z jakýchkoli koronavirových předpisů a tím záměrná diskriminace vlastního obyvatelstva hraničí s politickou svévolí nejhoršího druhu.

Právě podobné jednání je dalším z mnoha důkazů faktu, že v Evropě je obyvatelstvo členěno do různých kategorií, kde jsou nejvyšší, zcela privilegovanou vrstvou, právě muslimští ilegálové. Přístup k nim navíc potvrzuje i to, že zde nikdy o žádnou údajnou „pandemii“ nešlo, vždy šlo zejména o zavedení orwellovské totality a výměnu obyvatel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Rakousko: Zatímco platící britští turisté byli vráceni zpět do Británie,“ ilegálové bez testů i dokladů jsou vítáni

  1. Chválospevy na falošného konzervatívca Kurza /ktorý si nedávno našiel výnosný flek priamo v USA/ na všetkých možných „alternatívnych“ médiách naozaj nemajú zmysel…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout