Seznamte se s „vojáky“ Velkého resetu, služebníky Klause Schwaba

Seznamte se s „vojáky“ Velkého resetu, služebníky Klause Schwaba

Téma Velkého resetu zde bylo probíráno opakovaně již mnohokrát. Nejde o žádnou konspirační teorii, což ostatně potvrzují i stránky Světového ekonomického fóra a jejich plány, které jsou často prezentovány i na propagačních videích, podle nichž v ideálním světě roku 2030 nebude nikdo nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni  budou šťastni.

Tím posledním, oč kdy  globálním (j)elitám šlo, jsou životy řadových obyvatel planety. Přesto se na srazech v Davosu objevovali lídři většiny zemí, stejně jako  vysoce postavení představitelé různých globálních organizací jako OSN, EU, WHO či globálních politických neziskovek. Ti všichni byli jsou a budou oddanými loutkami nejen Klause Schwaba, ale i dalších globalistů, v jejichž žoldu ve skutečnosti pracují. 

Ovšem aby i nadále mohl svět směřovat tam, kde si ho přejí mít globalisté, je třeba odchovávat další globální lídry a to jak na úrovni národních států (u nás, ale i v některých dalších zemích EU jde o nechvalně známý Aspen institut), tak na úrovni globální, kde se sdružují pod hlavičkou WEF. Právě k tomuto účelu si proto již nyní WEF odchovává budoucí globální lídry. To jsou ti, kdo budou do puntíku plnit plány Velkého resetu, jehož osnovou je Agenda 2030.

Cíle Světového ekonomického fóra jsou však mnohem víc než jen přetváření ekonomiky. Chtějí fyzicky změnit vás a vaše děti.

Třída Mladých globálních lídrů Klause Schwaba pro rok 2021 zahrnuje například  guvernéra státu Michigan, viceprezidenta společnosti Uber, rasistického aktivistu Ibrama X Kendiho a vedoucí pracovníky společností Dow, Pfizer a Merck – mezi mnoha dalšími.

Země z celého světa jsou zastoupeny v nejnovější úrodě 112 potenciálních globalistických vůdců Světového ekonomického fóra. Tato třída se připojuje k radikálním levicovým osobnostem, jako jsou Bill Gates, Jeff Bezos, Peter Buttigieg, Emmanuel Macron, Gavin Newsom, Angela Merkelová, Jacinda Ardernová a mnoho dalších.

Podle jejich webových stránek se skupina Young Global Leaders skládá z „více než 1 400 členů a absolventů 120 národností“. Jednotlivci jsou vyškoleni k tomu, aby byli spojeni s posláním Světového ekonomického fóra, aby řídili spolupráci veřejného a soukromého sektoru v globálním veřejném zájmu.

Světové ekonomické fórum prosazuje nebezpečný posun probíhající fúze vlády s masivními korporacemi, popisované jako spolupráce veřejného a soukromého sektoru. Tato „spolupráce“ je také ilustrována v takzvaném „zainteresovaném kapitalismu“, který odvádí průmysl od toho, aby fungoval na motivu zisku. Nakonec by takový systém byl nucen ustoupit sám sobě, ale globalističtí elitáři se tím příliš nezabývají.

Ostatně, proč by se tím také měli zabývat, když budoucí svět mají plně ovládnout právě korporace v čele jediné světovlády. Národní státy a národy zmizí, především Evropa má být během relativně krátké doby demograficky změněna k nepoznání. O tom jsme si zde však v minulosti psali, takže netřeba opakovat mnohokrát vyřčené.

A jak lze ovládnout lidstvo vyjma výměny části obyvatel za méně myslící a lehce ovladatelné masy, jak se to nyní děje například v Evropě? Třeba cestou „syntetické biologie“…

„Syntetická biologie přetvoří svět. Nástroje, které mají dnes vědci k dispozici, vytvářejí obrovský potenciál vykonat velké dobro nebo velkou škodu.“ – podplukovník Marcus A. Cunningham, USAF, čtvrtletní strategická studia, podzim 2020

Součástí Schwabovy vize se zdá být jeho šílená iterace „syntetické biologie“, která byla popsána jako „navrhování a konstrukce biologických modulů, biologických systémů a biologických strojů nebo re-design stávajících biologických systémů pro užitečné účely“. Syntetická biologie je v podstatě zastřešující termín, který zahrnuje bizarní okrajovou posedlost transhumanismem nebo „fúzí lidských bytostí s technologií“.

Šokující článek z listopadu 2020 zveřejněný na LifeSite News představuje Dr. Miklose Lukacse de Perenyho, profesora vědy, technologie a inovací na Universidad de San Martín de Porres v Peru. Profesor byl citován, jak vysvětluje, že čtvrtá průmyslová revoluce není nic jiného než implementace transhumanismu na globální úrovni.

V tomto klipu z roku 2016 Schwab uvádí, že tato „čtvrtá průmyslová revoluce povede k fúzi našich fyzických, digitálních a biologických identit“:

Na videu níže Schwab zachází do větších podrobností a vysvětluje, že tato „fyzická, digitální a biologická“ fúze přijde, když budou čipy nakonec vloženy do našich mozků:

Ve videu doslova Schwab hovoří o tom, že čipy budou nejprve na našem oblečení, později pod kůží (to se již děje zejména ve Švédsku) a nakonec nám budou čipy implantovány do mozku. To by se údajně mělo stát nejpozději do deseti let. Video je starší, tedy je jasné, že je zde opět ona pomyslná hranice – rok 2030, kdy mají být veškeré transformace nejen ekonomiky, ale světa jako takového, dokončeny. A to včetně nového člověka, třeba s čipem v mozku.

Schwabova vize je tak pobuřující, že v normálním světě by měl být očividně odmítnut jako blázen. Ale místo toho samozvané globální elity dychtivě navštěvují Schwabovy konference a přidávají se k němu jako „mladí globální lídři“.

Je-li „čtvrtá průmyslová revoluce“ vizí Klause Schwaba jak přetvořit globální lidstvo a ekonomiku, pak je odrazovým můstkem „Velký reset“. Prostředkem pro Velký reset je samozřejmě pandemie koronaviru, jejímž hlavním cílem je likvidace západních ekonomik a drobného a středního podnikání. To je nejrychlejší cesta k nastolení rovnostářské společnosti pod absolutní nadvládou globálních elit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout