V Německu byl odsouzen Afghánec, který znásilnil 2 nezletilé dívky (11 a 13 let)

V Německu byl odsouzen Afghánec, který znásilnil 2 nezletilé dívky (11 a 13 let)

Tento případ je další ukázkou tuposti německé justice, která nechávala násilníka chodit na svobodě poté, co znásilnil první dívku, čímž mu bylo umožněno znásilnění zopakovat.

Vězení pro násilného Afghánce z dortmundského Nordstadtu!

Ve čtvrtek poslali soudci žadatele o azyl Zubyra S. (24) na pět let do vězení. Jeho případ způsobil v roce 2020 celonárodní hrůzu. V té době vešlo ve známost, že drogový dealer byl propuštěn po znásilnění dítěte (11) – a krátce poté napadl dívku (13) v cyklistickém sklepě.

Obrázek upoutávky

Verdikt se však týkal pouze druhého útoku – první případ byl oddělen, protože oběť se k soudu dostavila pouze jednou a od té doby nebyla nalezena. Podle novin BILD žije 11letá dívka ve špatných podmínkách.

Trestní soud však shledal výpovědi 13leté dívky naprosto věrohodnými. Soudce Ulf Pennig (60): „Obviněný vylákal N. do kolárny pod záminkou s úmyslem provádět na ní sexuální akty. Byl si vědom toho, že jí bylo pouhých 13 let. Vnější dojem svědka byl takový, že jde nepochybně o sexuálně nezkušené dítě“.

Za toto znásilnění dostal syn obchodníka s látkami trest čtyř let. Jeden rok navíc dostal za držení 142,2 gramů marihuany. A pokud by se první oběť znovu objevila, hrozil by mu další trest odnětí svobody.

Soudci svým verdiktem vyhověli žádosti státního zástupce. Obhájci Dieter Axmann  a Christian Kučera  požadovali zproštění obžaloby. Kritizovali „sugestivní výslech svědka na policejní stanici“ a věřili klientovi, že k sexu ve sklepě došlo dobrovolně. „Tento předpoklad je – mírně řečeno – zcela nerealistický,“ řekl soudce Pennig.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout