4. říše pod vedením Německa má za cíl dovést Evropu do úspěšného plnění Agendy 2030

4. říše pod vedením Německa má za cíl dovést Evropu do úspěšného plnění Agendy 2030

V minulosti jsem zde již několikrát novou německou vládu „semaforu“ komentovala, nicméně nedá mi udělat ještě jakési shrnutí i nyní poté, kdy se již objevují i další a další konkrétní šílené plány nové vlády.

Opětovně zdůrazňuji, že pro nás je vždy důležitější, kdo vládne Německu, než kdo vládne nám. Jisté totiž je, že naši lokajíčci jsou vždy až po paty zabořeni v berlínském i bruselském zadku. Což je prakticky totéž, protože Německo je jakýmsi nepsaným vůdcem EU, tedy 4. říše, jejíž cíle nejsou nepodobné těm, které měla říše třetí. Ta měla za cíl jistou redukci obyvatel a nahrazení Árijci, zatímco dnes jde o jiný typ náhrady.

Německo se tak opět rozhodlo  zdevastovat Evropu a především pak její původní obyvatelstvo.

K tomu by mělo dojít zejména cestou politiky zeleného údělu. Nová německá vláda výrazně posunula dobu, dokdy bude třeba ukončit provoz uhelných elektráren na rok 2030 oproti původnímu návrhu končící vlády  na rok 2038.

Zavádění zelené energie s sebou logicky nese – a ještě ponese – obrovské vlny zdražování a díky současné německé vládě půjde o mnohem větší zdražování, než jaké by přišlo s případně jinou vládou. Bude-li zdražovat Německo, budeme zdražovat i my. A to bez ohledu na to, že v případě, že by u nás někdy existovala suverénní energetická politika,  byli bychom energeticky plně soběstační. Jenže jako správní lokajové nakupujeme na energetických burzách a ve finále platíme za energie víc, než Němci.

Emisní povolenky a Německem i EU diktovaný růst jejich cen, jsou pak jedním z hlavních faktorů zdražování. A Německo hodlá povolenky ještě mnohonásobně zdražit. Energetická krize tak opanovala celou Evropu a to je jen začátek. Německo jistě počítá s tím, že se bude zároveň s plněním megalomanských cílů zeleného údělu zdražovat a tím se finančně zničí střední a nižší třída. Zchudnutí obyvatel má být samozřejmě dosaženo i přicházející hospodářskou krizí, způsobenou zaváděním nesmyslných pravidel a restrikcí, nemajících reálně s ochranou zdraví nic společného, ovšem velmi se hodí při zavádění tvrdě totalitní společnosti.

V této situaci pak chce Německo vytvářet jeden velký superstát EU – jak jinak, než pod vedením Německa. V tomto superstátě by se samozřejmě jelo plně podle pravidel nové německé vlády. Tedy nejen co se týká tzv. „zeleného údělu“, ale také by se plošně prosazovala například politika otevřených hranic či „zdravotního“ diktátu.

Právě otevřené hranice a výměna obyvatel mají zajistit jednodušší přechod na jeden velký superstát. Na to ovšem potřebují zničit jednotlivé národy a národní státy (nyní již dochází k likvidaci jejich tradic), neboť jde o jedinou cestu k úspěšné globalizaci. Němci si to představují tak, že díky otevřeným hranicím a „přerozdělování zátěže“ se postupně po celé EU rozšíří ona tupá masa, jejíž přísun by měl s příchodem nové německé vlády zrychlit. Konání Německa je ovšem především plně v souladu s tzv. „Agendou 2030“, v níž jsou právě otázky klimatu i srovnání životní úrovně obyvatel planety těmi nejzásadnějšími. Všichni budou chudí, nebudou nic vlastnit a budou šťastni…

Zelený úděl, otevřené hranice a jeden velký superstát. To jsou cesty, jakými se nyní Německo  pokouší zničit Evropu. Skutečně se musíme této sebedestrukce pod vedením Německa účastnit také?? Není už nejvyšší čas na to, aby se celý moloch EU, přes nějž nás Německo ovládá, rozpadl??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “4. říše pod vedením Německa má za cíl dovést Evropu do úspěšného plnění Agendy 2030

  1. Možno už viete,že vo Varšave sa stretli „národno-konzervatívni“ politici z celej Európy – bez výnimky fanatickí sionisti, zástancovia neobmedzenej legálnej migrácie, odporcovia vystúpenia z EÚ, podporovatelia rozšírenia bruselskej ríše o Kosovo a Turecko, niektorí aj neobmedzení diktátori s fašistickými a iredentistickými sklonmi. Napríklad Orbán, Morawiecki, Janša, Le Penová, predseda strany Vox v Španielsku. Salvini poslal pozdrav. Všetci chcú namiesto vystúpenia či zničenia fašistickej 4. ríše bruselského molocha „reformovať“, čo je rovnaký donebavolajúci nezmysel, ako keby Churchill , Roosevelt a Stalin žiadali namiesto porážky Hitlera reformu Tretej ríše na „demokratických základoch“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout