Také v USA již mají své první zcela islámské město

Také v USA již mají své první zcela islámské město

V islamizovaných zemích západního světa dochází k předávání území muslimům mnohem snadněji a rychleji, než kdekoli jinde. Mohamedáni ani nemusí sáhnout po džihádu mečem, stačí jim vysoká porodnost a fakt, že většina zemí vítá muslimy s otevřenou náručí.

V USA sice islamizace nedostoupila úrovně jako v některých západoevropských zemích, nicméně také tam se již situace mění v prospěch muslimů. Džihád tak přichází do země, která je původcem rozvracení islámských zemí. Do země, která zrodila ISIS, Talibán i Al Kajdu…

Hamtramck je michiganské město s 22 000 obyvateli, obklopené ekonomicky (a etnicky) zdevastovaným Detroitem.

Je to první americké město, které má islámskou většinu. Je tomu tak od roku 2013. A nevyhnutelným výsledkem této demografické revoluce byly v roce 2015 volby do obecního zastupitelstva s islámskou většinou a muslimským starostou. Letos, v roce 2021, byla dokončena islamizace: nyní je celá rada muslimská a ve městě žijí již téměř výhradně muslimové.

Immagine

Jen si pomyslete, jací géniové: od roku 2001 přinesli válku všude, mezitím pokračovali v importu muslimů do svých domovů. Je to teorie Impéria, která je v protikladu k teorii Republiky, která místo toho brání své vlastní hranice a neporušuje hranice ostatních zemí.

Městskému parku dodnes dominuje socha papeže Wojtyly, u jejích nohou však mají matky hrající si s dětmi hlavu zahalenou jako správné muslimky.

Je to nová realita Hamtramcku, michiganského města kdysi známého jako „malá Varšava“ a dnes prvního ve Spojených státech, které má zcela islámskou městskou radu. Od starosty, 42letého Jemence Amera Ghaliba, až po šest členů rady, jsou všichni muslimové a až na jednoho se všichni narodili v Jemenu nebo Bangladéši. Jedinou, kdo se narodil v USA, je Amanda Jaczkowski, nejmladší z polské katolické rodiny, která konvertovala k islámu v roce 2012, když byla na univerzitě. Amanda je nyní městskou radní pro školství.

Městečko stojí nedaleko Detroitu a stalo se městem přesně před 100 lety, 3. ledna, právě když nastupuje nová rada.

Stalo se to, co se stalo v Detroitu, s tím rozdílem, že pokud se velké americké automobilové město stalo africkým městem, malé sousední město se místo toho stalo prvním americkým islámským městem.

Kdysi to bylo město plné továren a polských katolických přistěhovalců, a to natolik, že v roce 1969 přijel na návštěvu tehdejší kardinál Karol Wojtyla. Krize automobilového a těžkého průmyslu však vyvolala exodus do měst a vyprázdnila ulice a nákupní centra.

A protože příroda nesnáší prázdnotu, přišli islámští přistěhovalci, kteří levně koupili domy a kolonizovali město.

Město je nyní udáváno jako příklad probíhající islamizace. Americký trend, který po staletí ukazoval, jak noví přistěhovalci vyměňují ty staré: s tím rozdílem, že dříve většina přistěhovalců pocházela ze stejné kultury, evropské. A to dokázalo v průběhu staletí vytvořit syntézu, i když nedokonalou. Tato syntéza je nyní nemožná, protože identity jsou protikladné.

Vítejte v islámském emirátu Michiganistan, kde imám pětkrát denně svolává k modlitbě. Muslimové k dobytí Západu nepotřebují zbraně, stačí imigrace a demografická genocida.

S islámským starostou a islámskou většinou zastupitelstva již dorazily první zákazy ve stylu Rijádu: žádná licence na prodej alkoholu v blízkosti místních mešit. Vzhledem k tomu, že v malém městě jsou 4 mešity, to ve skutečnosti znamená úplný zákaz.

Tak jako již brzy zmizí socha Wojtyly v centru, postupně zmizí i poslední katolíci – většinou Poláci, kteří město postavili, ale nyní jsou již v menšině: tvoří jen asi 11 procent obyvatel, zatímco v roce 1970 jich bylo 90 procent. Město, kde žil bratranec Jana Pavla II. Jan Wojtyla, se stalo islámským.

Téměř prorocké znamení.

Amerika už je rozdělená, teď to bude ještě víc. Hamtramck nám ukazuje, co by se mohlo v krátké době stát mnoha obcím i v méně islamizovaných zemích Evropy. Stačí odprodat této komunitě pozemky a nemovitosti a tím i danou obec…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Také v USA již mají své první zcela islámské město

  1. Je nesporné, že aj v Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a tiež v niektorých štátoch USA s demokratickou väčšinou /nehovoriac už o Európe/ začne o pár rokov počet podobných miest rásť geometrickým radom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout