Nahý Nigerijec se procházel v římském metru

Nahý Nigerijec se procházel v římském metru

Ve stejný den, kdy kolemjdoucí multikulturně obohacoval  Nigerijec koupající se ve fontáně v Římě, oděný pouze v červené čepici, se pohyboval v metru v témže městě jeho krajan, který se předváděl také tak, jak přišel na svět. Tedy černoch z metra již neměl ani tu čepici.

Je zajímavé, jak často je možné vidět nahé či polonahé Afričany v ulicích evropských měst, rozhodně se nejedná o ojedinělé případy. V minulosti už jste si zde mohli přečíst o mnoha podobných výjevech, zejména z Itálie, kde je takových případů logicky nejvíc, neboť jde o vstupní bránu z Afriky. Mnozí jednoduše občas zapomenou, že již nejsou v africké džungli. O podobných případech jste si mohli přečíst například zde, zde, zde, zde, zde, zde, zde nebo zde.

Zcela nahý Nigerijec byl přistižen, jak způsobuje pozdvižení v metru A v Římě. Byl spatřen, jak putuje vagóny soupravy metra na lince A směrem na Anagninu. S ohledem na čas a den (19:30 ve svátek) nebyla trasa příliš frekventovaná, ale jeho přítomnost rozhodně neunikla většině cestujících. Nigerijec chodil z vagonu do vagonu, ve zjevně byl pod vlivem nějakých omamných látek, zřejmě alkoholu nebo drog. Nebo je to prostě jejich přirozenost.

Kolem 20:00 byl hominid zastaven agenty na zastávce Cinecittà a převezen k výslechu. Žádné záběry Nigerijce z metra nejsou k dispozici, níže se můžete znovu podívat na záběry jeho kolegy z fontány.

Epizoda v metru se odehrála krátce poté, co na Piazza della Repubblica jiný Nigerijec nejprve zaútočil na některé kolemjdoucí, poté se ponořil do fontány a záhy se porval s policisty:

 

 

Opici z džungle vyženete, ale nikdy nevyženete džungli z opice…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nahý Nigerijec se procházel v římském metru

  1. „Slovenská“ reprezentantka v hádzanej Viktória Oguntoyová je pravdepodobne dcéra nigérijského drogového dílera. Samozrejme,ten si v mafiánskom meste Dunajská Streda môže robiť, čo sa mu zachce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout