Podívejte se, jak to vypadá v berlínském halal masokombinátu ? (obrázky)

Podívejte se, jak to vypadá v berlínském halal masokombinátu ? (obrázky)

Přiznám se, že nikdy nepochopím Evropany, kteří chodí na kebab a jiné muslimské „pochutiny“ – a to hned ze dvou důvodů. Jednak jde o fakt, že 10% z výdělku jde na džihád, na nějž tak svým nákupem sami přispíváte. totéž lze ovšem říct i o firmách, které vlastní halal certifikáty.

Známé jsou však také případy kontaminace jídla, které je podáváno káfirům. Prakticky denně tyto problémy řeší v Indii, kde už přistihli nejednoho muslima, jak plive na jídlo, připravované pro káfiry.

V kontextu toho pak asi nikoho neudiví, že i v místech, kde mohamedáni maso zpracovávají se mnohdy na hygienu příliš nehledí.

Špinavé podlahy a pracovní plochy, tuny shnilého masa a ani povolení! V masokombinárně v Neuköllnu panovaly nechutné podmínky, dokud to policie neukončila.

Policejní kontrola v pondělí v Neuköllnu! Cíl: Bourárna masa v Neuköllnu, kde se mimo jiné připravuje maso pro arabské restaurace.

"Ve firmě to po Gammelfleischovi úhledně tlumilo a podlahy a pracovní plochy byly špinavé," uvedla v úterý policie (Foto: policie Berlín)

Při prohlídce firmy se policii naskytl děsivý obrázek: „Ve firmě bylo hodně shnilého masa, podlahy a pracovní plochy byly špinavé,“ uvedla policie v úterý přes Facebook. Společnosti navíc chyběl potřebný souhlas.

Při tomto pohledu nezůstanou téměř žádné otázky nezodpovězeny (Foto: Berlínská policie)

Byly zabaveny více než tři tuny nechutného masa a další zpracování masa bylo zakázáno. Problémy byly i kvůli neoznačeným únikovým cestám v provozu.

Společnost postrádala potřebné schválení (Foto: Berlínská policie)

U hlavního obviněného byla rovněž provedena domovní prohlídka a kontrola další provozovny. Na muže byl také vydán otevřený zatykač pro nezaplacenou pokutu, kterou nyní zaplatil.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, jak to vypadá v berlínském halal masokombinátu ? (obrázky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout