Italská rodina si osvojila dva libyjské bratry, ti později své adoptivní rodiče týrali

Italská rodina si osvojila dva libyjské bratry, ti později své adoptivní rodiče týrali

Geny se zpravidla nezapřou, což poznala i jistá italská rodina, která se rozhodla pomoci „chudákům“ z Afriky. Adoptovali si tedy dva bratry z Libye (zdroje neuvádí, kolik let dvojici v době adopce bylo) a ti se jim později za jejich péči skutečně vrchovatě odvděčili…

Karabiniéři stanice Cosenza Centro dnes vykonali příkaz k předběžné vazbě vydaný soudem v Cosenze na žádost místního státního zastupitelství, které nařizuje domácí vězení proti 18letému muži původem z Libye.

Ustanovení vychází z žádosti státního zastupitelství u uvedeného soudu o zpřísnění předběžných opatření po zjištění porušení opatření zákazu přibližování se k osvojitelům, které bylo 18letému mladíkovi vystaveno poté, co se k nim již v minulosti choval násilně. Tentýž byl totiž již loni 4. listopadu zatčen spolu se svým  bratrem za špatné zacházení v rodině. Po několika dnech byl propuštěn na svobodu a poté podléhal zákazu přibližování se k bydlišti zraněných.

Přestože byl podroben tomuto preventivnímu opatření, 15. listopadu 18letý mladík napadl svou matku a způsobil jí mnohočetné poranění rukou.

Žena okamžitě útok nahlásila. V návaznosti na tuto novou  událost postupující justiční orgán požádal o zpřísnění předběžného opatření s přihlédnutím k předchozím událostem, které se týkaly mladého muže, který již projevil výraznou agresi a nebezpečnost vůči spolubydlícím členům rodiny.

Z těchto důvodů vyšetřující soudce u soudu v Cosenze rozhodl o použití předběžného opatření domácího vězení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Italská rodina si osvojila dva libyjské bratry, ti později své adoptivní rodiče týrali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout