Německo: Po včerejším odhalení manipulací s „covidovými“ čísly vyšly do ulic Hamburku tisíce lidí (video)

Německo: Po včerejším odhalení manipulací s „covidovými“ čísly vyšly do ulic Hamburku tisíce lidí (video)

Kolik lží  si ještě budeme muset vyslechnout z úst podplacených politiků a jejich slouhů, stejně jako za manipulace velmi dobře placených médií? Jak je možné, že těm lžím stále tolik lidí věří? To jsou otázky, které napadají mnohé z nás.

V Německu je poslušnost vládě a autoritám vůbec tradičně až extrémně vysoká. Pokud ale i sám mainstream, jemuž drtivá většina slepě věří, upozorní na manipulace a lži těch nahoře, pak se může i u jedinců, kteří propagandě dosud bez jakéhokoli přemýšlení věřili, jejich názor změnit.  I proto zřejmě nakonec vyrazilo do ulic města víc lidí, než kolik svoji účast původně deklarovalo.

Demonstrace se zúčastnilo více než 11 tisíc lidí, původně se počítalo jen s 8 tisíci. Již dříve svolávaná demonstrace pod heslem „ruce pryč od našich dětí,“ reagující na to, že Německo plánuje plošné povinné očkování na covid ve všech věkových kategoriích, se tak i díky zjištění o manipulacích s čísly zúčastnilo o něco víc lidí, než byl původní předpoklad.

Jak vlastně falšovali v Hamburku – a zřejmě nejen tam – čísla? Senát hanzovního města uvedl infikované lidi, jejichž stav očkování nebyl zdravotnickým orgánům znám, jako neočkované.

Starosta Peter Tschentscher (55 let, Sociálně demokratická strana) ve 45. kalendářním týdnu prohlásil, že „více než 90 procent“ nových infekcí se vyskytlo mezi lidmi bez plné ochrany očkováním.

Dotaz poslankyně FDP Anny von Treuenfelsové (59) nyní ukazuje: Ve více než 63 procentech případů nebyl stav očkování vůbec znám. Těchto 63% bez známého stavu očkování bylo zahrnuto mezi neočkované.

Odpověď Senátu na parlamentní otázku poslanců ukazuje, že například v kalendářním týdnu 45 nebylo možné určit očkovací status deseti nakažených osob:

V kalendářním týdnu 45 nebylo možné zjistit stav očkování u deseti infikovaných osob a nebyl dřív zjištěn ani u 2179 dalších. 497 uvedlo, že nebyli (plně) očkováni, 780 bylo očkováno. Během týdne bylo zaznamenáno celkem 3466 infekcí.

Senát se snaží nesrovnalosti vysvětlit a ve své odpovědi FDP politik uvádí: „Stav očkování musí být stanoven a zkontrolován zdravotními úřady. Mimo jiné musí být prokázán stav očkování, který je uveden jako existující. V důsledku toho je stav očkování často k dispozici pouze se zpožděním při shromažďování registračních údajů. Proto se v těchto případech zaznamenává výchozí hodnota „neshromážděno“ a daný jedinec tak není uveden jako očkovaný.

Anna von Treuenfels hodnotí výsledek takto: „Při výpočtu výskytu Senát nakonec nerozlišuje mezi očkovanými a neočkovanými lidmi. Publikované výskyty jsou tedy zkreslující a neodrážejí realitu.“

Její závěr: „Považuji tento postup za nezodpovědný: každý, kdo zasahuje do základních práv mimo jiné na základě nepravdivých údajů, by neměl být překvapen, pokud jeho popularita rychle klesá.“

Hamburk jistě není jediným případem. Je třeba, aby se podobné kauzy dostávaly na povrch, jde asi o jediný způsob, jak je možné probudit tu stále ještě spící většinu, která systému slepě věří….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout