Belgie: V roce 2020 mělo jen 37,3% novorozenců matku Belgičanku

Belgie: V roce 2020 mělo jen 37,3% novorozenců matku Belgičanku

Nejen v Belgii, ale i v dalších islamizovaných zemích Evropy, je samozřejmě porodnost původních obyvatelek – tedy Evropanek –  výrazně nižší, než porodnost muslimek. To je jedna z hlavních příčin rychlého nahrazování původních obyvatel těmi, které nám již dlouhodobě globalisté stěhují do Evropy.

Ve statistice jsou uvedeny jako původní Belgičanky ty, které se narodily belgickým rodičům a mají evropský původ. Jenže  je třeba si uvědomit, že i mezi nimi je již nějaké to procento konvertitek, tedy těch, které se provdaly za muslimy. Z oněch 37,3% je možná možná nějakých 5 – 10% těch, jejichž děti nebudou vychovávány v evropském stylu, ale budou z nich muslimové. U muslimek je sňatek s nemuslimem  – a tedy i konverze – nemožný, takže jejich děti jsou zase jen muslimové.

Výše je vidět, že celých 50% žen, které v roce 2020 porodily dítě v Belgii má sice belgické občanství, ale zahraniční původ.  Jde často o muslimky narozené v tamních ghettech, z nichž to největší – bruselský Molenbeek – je největší líhní islámských teroristů v Evropě.

Dalších 12,7% jsou cizinky, které zatím občanství nezískaly. Zde tak půjde o nově příchozí, většinou jde o příbuzné těch, kdo přišli kolem roku 2015 a nyní již mají sloučené i celé rodiny.

Právě v samotném Bruselu je číslo ještě děsivější – Belgičanky tam v roce 2020 porodily jen 23,8% dětí. Drtivou většinu dětí v Bruselu tak porodily muslimky. Jak symbolické, že se tak děje právě v sídle 4. říše!

Podobná čísla nám jasně naznačují, jaké bude demografické složení Evropy za nějakých 20 let. Nejméně muslimských přistěhovalců je mezi nejstarší generací, která logicky mezitím vymře. Nejvíce je jich mezi mladou generací, která se bude naopak množit. Právě to je důvod, proč bude islamizace Evropy mnohem rychlejší, než uvádí jakékoli běžné odhady…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: V roce 2020 mělo jen 37,3% novorozenců matku Belgičanku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout