Německo: Afričan s nožem, křičící „Allahu akbar“, vyhrožoval Iráčanům, že je podřízne

Německo: Afričan s nožem, křičící „Allahu akbar“, vyhrožoval Iráčanům, že je podřízne

Musel to být šok pro děti (13 let). Večer, na parkovišti v centru Gorbitzu, Ismail S. (26 let) náhle stál před nimi, udělal gesto, kterým naznačoval, že je podřeže a křičel: „Podříznu vám hrdlo!“
Naštěstí zasáhli Achmut Al D. (47) a Muhamed Al M. (27). V reakci na to však Eritrejec zaútočil na oba Iráčany nožem.

Hlavní líčení v této kauze se konalo včera u nižšího soudu.

„Vracel jsem se z práce,“ říká Muhamed, který se s Achmutem setkal na Harthaer Straße. „Tehdy jsme viděli toho muže, jak křičí na děti. Šli jsme tam, abychom ochránili děti.“ Když se vděčné děti snažily utéct, Ismail oslovil Iráčany.

„Urážel naše matky, křičel urážlivá slova a ‚Alláhu akbar‘,“řekl  Achmut. Mohamed dodává: „Nejprve nás urazil v němčině. Když si uvědomil, že jsme Iráčané, křičel na nás arabsky. “

Vyslovil fráze jako: „Zavolejte policii. Nebojím se. Zabiju všechny. Nejsem muž, pokud tě nezabiju.“ Pak Ismail vytáhl nůž a zabodl ho Mohamedovi do nohy.

Muži utekli, zavolali policii, ale útočníka sledovali. „Najednou jsem ho viděl, jak chodí po okolí s velkým nožem, jehož čepel musela být 40 centimetrů dlouhá. Vypadalo to, že jde do války,“ řekl Achmut.

Když se záchranáři starali o zraněné, Ismail se k nim připojil: „Řekl jsem jim: Je to on, má nůž. Pustili mě do sanitky a zavřeli dveře,“ řekl Mohamed.

Ismail, který byl také obviněn z krádeže a řízení bez řidičského průkazu, řekl, že si nic nepamatuje a byl opilý. Ale  vězení beztak neunikne. Verdikt: 16 měsíců vězení nepodmíněně.

Lze předpokládat, že pokud by napadl Němce, tak by Eritrejec skutečně vězení unikl. V poslední době totiž v Německu za napadení domorodce končí pachatel v psychiatrické léčebně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout