Francouzka byla ve svém bytě napadena Tunisanem

Francouzka byla ve svém bytě napadena Tunisanem

Ve Francii dochází k podobným útokům poměrně často a ne vždy dopadnou tak dobře jako tentokrát. Oběť patří k vedení tzv. Generace identitářů, kteří byli nedávno rozpuštěni. Jednalo se o skupinu, která vyrážela hlídat na hranice a dlouhodobě bojovala proti politice, která vede k výměně obyvatel. Právě proto byla skupina soudně rozpuštěna. Dnes totiž systém podporuje jen ty, kdo napomáhají islamizaci Evropy a výměně obyvatel, což jsou zpravidla různé podvratné neziskovky.

Mladá aktivistka popsala, že byla držena v zajetí předtím, než byla sexuálně napadena. Probíhá vyšetřování s cílem pátrat po pachateli.

Thaïs d’Escufon v zápisu popisuje agresora ve věku asi třiceti let, štíhlé postavy, severoafrického typu a prezentujícího se jako Tunisan. Ten vnikl do bytu mladé ženy v době, kdy měla na uších sluchátka, tak si ho všimla teprve v momentě, kdy ji zezadu napadl. Muž se s ní v bytě zamkl, než na ni sexuálně zaútočil.

„To, co se mi stalo, je to, co odsuzuji a za co jsem cenzurována,“ řekla. V úterý 7. prosince, během dopoledne, aktivistka a influencerka Thaïs d’Escufon, mluvčí nedávno rozpuštěného sdružení Génération Identitaire, se stala obětí útoku ve svém domě ve francouzské metropoli. „Vyšetřování pokračuje,“ potvrzuje národní policie.

Prokuratura dále potvrzuje, že v  poslední době rostou počty sexuálních útoků, vniknutí do domácností a sexuálního obtěžování.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francouzka byla ve svém bytě napadena Tunisanem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout