Polská katolická církev vede Bergogliovu kampaň za přijímání migrantů, německá církev nejen vítá, ale i očkuje

Polská katolická církev vede Bergogliovu kampaň za přijímání migrantů, německá církev nejen vítá, ale i očkuje

Je celkem jedno v jaké je to zemi – všude v Evropě, kde má církev alespoň minimální hlas, se zasazuje o islamizaci vlastní země. Je to dáno samozřejmě i tím, že na vyšších postech jsou všude podporovatelé falešného papeže Bergoglia. A nejen to, církev je nyní také v čele těch, kdo prosazují plošné očkování genovým preparátem. To je něco, co by mělo být pro věřící tabu. Jenže církvi většinově nikdy nešlo o nic jiného, než o vlastní prospěch a tedy i naditá konta.

A co nyní v Evropě nejvíc vydělává? Právě to, když podporujete muslimskou invazi – pak máte totiž jistotu velmi štědrých dotací a grantů – nebo když podporujete očkování, což vaše konto také značně nafoukne. Kombinace obojího je pak samozřejmě ideální.

Nejprve se tedy podívejme do Polska na snahy tamní katolické církve o islamizaci země, která je tak trochu symbolem boje proti Osmanům a tedy proti islamizaci…

S cílem infiltrovat země, jako je Polsko, lidmi s nekompatibilním kulturním zázemím, církev nyní plní plány globalistů.

Nejvyšší hodnostáři politicky vlivné polské katolické církve nyní vedou kampaň za přijímání migrantů. Wojciech Polak, arcibiskup z Hnězdna (Gniezno) a primas Polska, v rozhovoru pro polskou katolickou tiskovou agenturu KAI prohlásil,  že chce v tomto ohledu realizovat papežovy požadavky:

„Jsme připraveni na základě stávajících zákonných možností a v souladu se stávajícími státními migračními předpisy pomoci všem, kteří projeví přání přijít do naší země a usadit se zde,“ stojí v prohlášení KEP. Církev také oznámila, že podporuje papežskou výzvu (pozn.: tím má na mysli papežovu výzvu k otevření hranic a neomezenému vítání) a je schopna pomoci jak s přijímáním migrantů, tak s jejich socializací – vzděláváním a adaptací a nástupem do zaměstnání v Polsku (pozn.: především to poslední považuji za „vtip týdne“).

V tomto rozhovoru se vyjadřuje také k průzkumům, podle kterých jsou katolíci v Polsku méně ochotni přijímat imigranty z jiných kultur než nevěřící:

„Pokud tyto průzkumy odrážejí skutečnou víru věřících, je to pro mě ještě naléhavější výzva znovu potvrdit volání evangelia o pomoc těm, kteří to potřebují.“

Je pochybné, zda do této kategorie spadá běžný muslim severoafrického nebo afghánského původu. Zvlášť když si najal pašeráka za spoustu peněz a pak místo „ztracených“ papírů při vstupu do země se představil pod falešnou identitou. Nebo vyvrácením Einsteinovy teorie relativity a prokázáním, že cestování časem je stále možné, pokud opustí Pákistán ve 25 letech a poté se coby 15letý objeví v Evropě.

Polská církev tak jen kopíruje německou, italskou, švédskou, francouzskou a další, které zapomínají, že dovozem muslimů svoji zemi, ale nakonec i celou Evropu, islamizují. A islám nesnese jiné náboženství. Nebo snad již mají tito velebníčci nějakou místnost s koberečkem směrem k Mekce a Koránem, kde již denně trénují třískání hlavou o zem?

O tom, že všechny církve v Německu patří k čelním podporovatelům invaze  – a to ve všech možných směrech – jistě víte. Připomínám, že prosazují nejen politiku otevřených dveří, ale jsou i hlavními sponzory lodí pašeráckých neziskovek a dlouhodobě půjčují kostely muslimům pro účely modliteb. Přitom naopak by to nikdy možné nebylo – žádná mešita nikdy nebyla k dispozici jinověrcům, to by bylo považováno za smrtelný hřích.

Jako občasná mešita sloužila kolínská katedrála zejména v minulosti, než byla postavena největší evropská mešita, která se nachází také v Kolíně nad Rýnem. Na Štědrý den pak tento svátek zcela znesvětili tím, že přímo ve svatostánku probíhalo očkování. Už dřív byly k tomuto účelu poskytnuty i jiné kostely a dokonce i mešity, ale nikdy ne v době jakýchkoli svátků či mší. Toto tabu prolomila až katedrála v Kolíně nad Rýnem.

Pomineme-li, že pro věřící může být problémem už samo složení genových preparátů, je pak šílené, že se něco takového aplikovalo  v kostele právě na Štědrý den….

V kolínské katedrále, přesněji v přilehlém Dreikönigensaal, bylo na Štědrý den očkováno mnoho lidí proti Covidu. Jak uvádí Merkur Online, ráno kolem 8:30 se vytvořila malá fronta, která se postupně prodlužovala.  „Předpokládáme, že můžeme podat čtyři až pět set dávek vakcíny. Zájem je velký,“ prohlásil Probošt Guido Assmann…

Tolik tedy k počinům církví, které již dnes nikoho nepřekvapí. Otázka je, zda by se chovali církevní představitelé stejně, kdyby nad nimi byla odlišná autorita. Ostatně, ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Polská katolická církev vede Bergogliovu kampaň za přijímání migrantů, německá církev nejen vítá, ale i očkuje

  1. Treba dodať,že Orbán a hlavne Kaczynski nikdy nepatrili k odporcom masovej migrácie z tretieho sveta – skôr naopak… „Dovoz“ Ukrajincov , Čečencov, Vietnamcov atď. do Poľska pokračuje nerušene už dlhé roky.

  2. Zachytil som správu,že vo Fínsku patrí miestna luteránska cirkev medzi dôležitých sponzorov pochodov LGBTI… presnejšie patrila pred pandémiou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout