Kypr: Syřan zavraždil dvě Rusky, prý se mu vysmívaly

Kypr: Syřan zavraždil dvě Rusky, prý se mu vysmívaly

Jezdit na dovolenou do natolik obohacovaných míst jako je právě Kypr, už – zdá se – není příliš bezpečné.  Kypru již reálně hrozí přečíslení a to nejen díky okupaci severu země ze strany Turecka, ale nyní především kvůli nekončící invazi.

32letý Syřan se během výslechu přiznal k zabití dvou ruských žen, které byly pohřešovány od 17. listopadu. Prý je zavraždil poté, co slyšel, jak se mu vysmívají.

Poté, co se přiznal k vraždě obou žen ve věku 43 a 33 let, poukázal na přesné místo, kde je pohřbil v domě v Dolním Azbestu. Podle policie je podezřelý zastřelil brokovnicí.

Byl zatčen jako hlavní podezřelý v tomto případě poté, co se během výslechu přiznal, že zavraždil dvě ženy a pohřbil jejich těla v zahradě v horské vesnici v provincii Limassol, kde pracoval na stavebním projektu. Už dříve byly při vyšetřování nalezeny stopy krve v domě a na bagru použitém pro stavbu. Nalezené forenzní stopy odpovídaly DNA jedné z žen. Je třeba poznamenat, že úřady zahájily trestní vyšetřování dvojnásobné vraždy.

Přiznání hlavního podezřelého padlo v sobotu pozdě večer pod tíhou telekomunikačních dat, která sledovala jeho pohyby a nákupy, které provedl kreditní kartou jedné z žen.

Podezřelý řekl, že je zabalil do igelitu, ukryl je v suterénu rekreačního domu a přivedl dva syrské pracovníky, které náhodně potkal v Limassolu. Dělníci mu pomohli  vykopat díru hlubokou dva metry, kterou pak proměnil v hrob pro obě ženy.

Kyperská policie v neděli ráno uvedla, že druhý podezřelý ve věku 23 let byl zatčen v sobotu, stejně jako 45letý muž, který řídil vozidlo.

Dne 25. listopadu se kyperská policie obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání dvou žen z Ruska, které byly od 17. listopadu nezvěstné a zveřejnila jejich fotografie. Podle kyperských úřadů přijely obě ženy, Alraeesi Khaiat, 43 let, a Mariia Gazibagandova, 33 let, na Kypr jako turistky, jedna na začátku léta, druhá asi před měsícem a půl…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Kypr: Syřan zavraždil dvě Rusky, prý se mu vysmívaly

  1. Zachytil som správu,že miestni vlastenci zničili práve na juhu Cypru /už aj tak ťažko skúšaného prívalom „utečencov“/ v Larnake mešitu. Samozrejme, že tureckého diktátora Erdogana to rozzúrilo do nepríčetnosti a nedá sa vylúčiť, že sa pokúsi juh ostrova /pochopiteľne s tichým súhlasom USA a EÚ, ako aj podporou spojencov ako Orbán, Morawiecki, Kurz, Janša, Salvini, Le Penová/ násilne okupovať a potečie krv. Zdroj: stránka Al Džazíry. Prosím Slovanku o podrobnejší článok a prípadnú analýzu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout