Italské rodiny jsou vyháněny z obecních bytů, které jsou pak přidělovány přivandrovalcům nebo cikánům

Italské rodiny jsou vyháněny z obecních bytů, které jsou pak přidělovány přivandrovalcům nebo cikánům

Tato praxe, která je praktikována již dlouhé roky, se v poslední době stupňuje. S tím, jak je Itálie stále více pod invazním náporem, musí „staří“ Evropané uvolňovat místo těm novým. Nemají žádné zastání a italská politika vykazuje dlouhodobě absenci nějaké skutečně protestní strany, která by se dokázala vymezit vůči rekordní invazi.

Salviniho Lega je po celou dobu letošní rekordní invaze součástí vlády, která vítá každou loď neziskovky, přivážející muslimské invazisty. Salvini sice na začátku léta vyhrožoval, že pokud do konce srpna vláda s vítáním neskončí, tak ji položí, ve skutečnosti se tak ovšem nestalo. Naopak, Lega nejen i nadále podporuje vládu, ale také v EP hlasuje výhradně promigračně – tedy proti vlastní frakci –  podobně, jako všechny ostatní italské strany, včetně té, kterou vede Giorgia Meloni, jejíž strana navíc v poslední době otevřeně podporuje legální migraci z Afriky.

Tolik tedy k situaci v Itálii, která je víceméně bezvýchodná, neboť tam ani Italové, kteří by chtěli okamžitě zastavit invazi, nemají koho volit. Do voleb v roce 2023 bude Itálie při stávající invazi, která láme rekordy i v zimě, v již zcela bezvýchodné situaci.

Do tristní situace se  ovšem už nějakou dobu dostávají také stovky, ne-li tisíce italských rodin, které obývají (či obývaly) obecní byty. Italové jsou i tehdy, kdy poctivě platí nájem, z bytů vystěhováváni bez náhrady s tím, že do jejich bytů jsou stěhováni buď muslimové nebo cikáni. Jde jak sami víte o dvě v EU vysoce privilegované skupiny, za jejichž ubytování samozřejmě EU platí tučné dotace. Za ubytování Italů (respektive původních Evropanů) nezaplatí ani cent.

V posledních letech strany PD (italská sociální demokracie) a M5 tvrdě pracovaly – první na národní úrovni a druhá na místní úrovni – na tom, aby nahradily Italy. Dokonce i v systému obecního bydlení.

Jako například v Pescaře. Tam PD vyhnala italské rodiny z domova, aby uvolnila místo pro takzvané „uprchlíky“ ze subsaharské Afriky.

V Pescaře musely před časem italské rodiny uvolnit obecní byty pro invazisty z Afriky

Nyní k něčemu podobnému došlo také v městečku Moscufo. Právě na Štědrý den – 24. prosince, přišla žena v slzách  na magistrát se žádostí, aby nebyla vystěhována z objektu, který má být nyní určen k ubytování Afričanů.  Místo italské rodiny tak v bytě nyní bydlí obohacovači ze subsaharské Afriky.

Chudé italské rodiny vyhozené ze svých domovů, protože pronajímat je přistěhovalcům je výhodnější. Toto je PD. Totéž, co dělají M5 lokálně, kde vládnou. Zejména v Římě a Turíně. V obou městech jsou známé  případy rodin vyhoštěných z veřejného bydlení, aby uvolnily místo Romům a Severoafričanům. 

A to vše pokračuje. Jak ve městech spravovaných M5, tak na národní úrovni nyní, kdy Demokratická strana (PD) mnohde nahradila dříve vládnoucí Ligu.

Existují v podstatě dvě metody. Mnoha bezohledným soukromým osobám platí obce za hostování několika desítek žadatelů o azyl více, než kolik vyberou od normálních rodin. A pak je tu vystěhování z obecních bytů, jak jsme viděli v Římě: Italové byli zcela vystěhováni z bytů, které patří městu, protože cikáni a imigranti, na něž se pobírají „extra dotace“, jsou při přidělování bytů na předních místech v žebříčku…

Tolik tedy situace v Itálii, ale i v mnoha dalších evropských zemích. Ostatně, něco podobného známe i od nás. Jistá již více než 30 let vysoce privilegovaná skupina, vybydlí byt  a záhy dostane nový. A jakmile i nás začnou ve větší míře obohacovat  „Novoevropané“ z muslimských zemí, budeme v obdobné situaci jako Itálie. Způsob přidělování bytů je tak dalším důkazem toho, kdo je v EU považován za občana 1. kategorie a kdo za podřadného…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Italské rodiny jsou vyháněny z obecních bytů, které jsou pak přidělovány přivandrovalcům nebo cikánům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout