Francie: Ahmed a Walid (17 a 14 let) přepadli, zbili a oloupili nejméně 12 žen, jednu těžce zranili

Vzhledem k věku pachatelů je více než pravděpodobné, že se povedená dvojice, která byla v poslední době postrachem žen v Lyonu, opět vrátí do ulic, aby mohla v tomto obohacování pokračovat.

Dva nezletilí, kteří jsou podezřelí ze spáchání tuctu loupeží s násilím na ženách ve Vénissieux a Lyonu, byli v úterý zatčeni policií oddělení bezpečnosti Rhôny. Pachatelé, kteří jsou dobře známí policii, byli vzati do vazby. Jedné z jejich obětí bylo kvůli těžkým zraněním  předepsáno 45 dní  pracovní neschopnosti.

Pečlivá práce vyšetřovatelů resortní bezpečnosti (SD) umožnila identifikovat údajné pachatele nejméně dvanácti loupeží. Mladíci byli dopadeni toto úterý, po několika měsících vyšetřování. Ahmed a Walid (17 a 14 let), byli zatčeni v domě svých rodičů brzy ráno. Poté byli vzati do vazby.

K výše zmíněnému případu, při němž byla těžce zraněna žena, došlo v pátek 6. srpna, kdy dvě osoby se zakrytými tvářemi, které jely na bílém skútru, okradly dvě ženy  v Lyonu a popadly jejich kabelky. Jedna z nich byla prudce shozena na zem a byla vážně zraněna. Musela být převezena do nemocnice.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Ahmed a Walid (17 a 14 let) přepadli, zbili a oloupili nejméně 12 žen, jednu těžce zranili

  1. Dokud z takovýchto „Walidů“ nebudou přímo, na místě jejich útoku, lidovým soudem učiněni inWalidové, tak to nepřestane. Tohle etnikum na slušnost a civilizaci neslyší, ale přeražených hnát se bojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout