Francie: Setkání Zemmoura s fanoušky narušila Antifa, příznivci Zemmoura extremisty zbili

Francie: Setkání Zemmoura s fanoušky narušila Antifa, příznivci Zemmoura extremisty zbili

V Paříži se včera konalo první velké předvolební setkání Erica Zemmoura, kandidáta na post francouzského prezidenta, s jeho příznivci. Antifa a další s ní spřízněné organizace už předem deklarovaly, že proti shromáždění vystoupí. Včera tak nakonec došlo k potyčkám v ulicích, ale i v hale, kde setkání s fanoušky probíhalo.

Kandidát na francouzského prezidenta Eric Zemmour shromáždil v neděli na velkém volebním shromáždění v Paříži 13 000 příznivců. Když skupina levicových extremistů začala dělat výtržnosti a setkání narušovat, byli publikem napadeni a v některých případech krvavě zbiti (viz video výše).

Ve stejné době se ve francouzské metropoli také demonstrovalo, když asi 2000 levicových aktivistů z Antify protestovalo proti prezidentskému kandidátovi, kterého obvinili z „rasismu“. Někteří měli Molotovovy koktejly nebo kyselinu.

Předvolební shromáždění připomínalo to, které organizoval Donald Trump ve Spojených státech. Účastníci mimo jiné vypískali levicové novináře, kteří byli na místě informovat o události.

I v ulicích Paříže bylo velmi rušno, při nepokojích bylo zatčeno 39 příslušníků Antify. Mezi demonstranty mnozí dokonce – podle svědectví policie – pokřikovali „Allahu akbar“, což jen dotvrzuje dlouhodobou spolupráci Antify s muslimy.

 

 

Napaden byl také Zemmour:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Setkání Zemmoura s fanoušky narušila Antifa, příznivci Zemmoura extremisty zbili

  1. moc to nesledujem ale zemmour prisiel len tak z nicoho nic na scenu pritom pravicu tiahla uz roky lepennova. obavam sa ze zemmour je len nastrcena babika aby lepennovej zobral hlasy. ale ako pisem, moc o tom neviem tak sa mozem mylit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout