EU sponzoruje trans Madonnu s vousy

EU sponzoruje trans Madonnu s vousy

A máme zde pokračující nekonečný seriál, který lze nazvat „degradace Vánoc“. Několikrát již byla v poslední době tato svatá rodina představena coby černoši, nyní se tedy dozvídáme, že panna Marie mohla být dokonce trans. A asi nikoho neudiví, že nám toto tvrzení představuje osoba, která pracuje pro EU, tedy osoba, kterou si Evropané také platí ze svých daní..

 Riccard Simonetti, zvláštní zmocněnec EU pro práva LGBT, byl ztvárněn v roli Panny Marie v trans verzi. Po pokusu o degradaci vánočních svátků a rušení křesťanských jmen je zde další skvělý počin jednoho z psychopatů, zastupujících EU.

V prosincovém čísle berlínského měsíčníku pro transvestity Siegessäule se Simonetti objevil na obálce jako panna Maria s dítětem na klíně. Na nebeském pozadí je vidět jasná kometa: jako by provokace vousaté Madony již nebyla dostatečně explicitní.

Na další fotografii je aktivista za práva duhy zobrazen na vyobrazení svaté rodiny přátelské ke gayům, se svatým Josefem tmavé pleti zabaleným do růžového roucha. Obrázky alternativního a politicky korektního Betlému byly znovu spuštěny na sociálních médiích také samotným Simonettim. V bizarním příspěvku na Instagramu influencer poznamenal: „Pokud budeme ignorovat skutečnost, že Ježíš nebyl bílý, mohli bychom věřit, že Panna Maria měla vousy. Proč ne?“

Pak by bylo dobré se zmocněnce EU pro LGBTQ zeptat na to, odkdy žijí v oblasti dnešního Izraele černoši. Také by bylo zajímavé vidět, co by se stalo, kdyby například o ramadánu předvedl duhového trans Mohameda. Za pokus by to jistě stálo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “EU sponzoruje trans Madonnu s vousy

  1. Pre zaujímavosť uvediem jeden z tisícov ťažkých zločinov EÚ. Pred pár rokmi zakázala uverejňovať na obaloch liečivých čajov ich účinky. Vraj kvôli ochrane zdravia… a treba si ich podľa netvorov ako Šefčovič vyhľadať v atlasoch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout