Do ulic Vídně včera vyšlo přes 100 tisíc lidí, proti nim tentokrát vyšla Antifa (videa)

Do ulic Vídně včera vyšlo přes 100 tisíc lidí, proti nim tentokrát vyšla Antifa (videa)

Mainstreamoví pisálci, jejichž hlavním cílem je lhát a manipulovat, samozřejmě psali něco jiného. Celkové počty demonstrantů velmi podsadili a násilníky z Antify popisovali jako „protidemonstranty“. Antifáci se nakonec stáhli i proto, že proti tak obrovské přesile neměli šanci.

„Nikdy nás nedostanete“: Přibližně sto tisíc demonstrantů využilo příležitosti postavit se v sobotu vládě. A to ačkoli stát dělal hodně pro demotivaci odporu vyhrožoval tresty a nechal postavit zátarasy. Údajně stát také zajistil vypnutí elektřiny při shromáždění na Heldenplatzu. Není divu: řečníci byli vybaveni tvrdými fakty proti mainstreamové propagandě.

Předsedkyně FPÖ Susanne Fürst a Dagmar Belakowitsch zastupovaly parlamentní opozici. Zástupci demonstrujících vysvětlovali skutečnou situaci ve společnosti, matky bránily zejména své děti proti covidové diktatuře.

„Vláda musí pryč“: Večer se demonstranti shromáždili mezi Hofburgem a kanceláří spolkového kancléře.

ObrázekObrázek

Dlouhý průvod demonstrantů ukazuje, kolik lidí ve Vídni skutečně bylo:

Bylo třeba se dívat hodinu až hodinu a půl, abyste viděli demonstrační pochod přes Ringstrasse od začátku do konce. To hlásí různí diváci. Účastníků, kteří včera opět vyšli do ulic Vídně, muselo být minimálně 100 000.

Časosběrné video ukazuje, jak velký byl zástup demonstrantů:

 Malá skupina levicových extremistů z Antify  také pochodovala centrem města, aby demonstrovala proti odporu. Extremistům z Antify se však nepodařilo zastavit mocný odpor více než 100 000 demonstrantů.

Zvrácenosti mainstreamového tisku jsou  trnem v oku demonstrantům, kteří se také nestyděli svůj názor na tisk vyjádřit. Demonstranti křičeli směrem k mainstreamovým médiím: „Prolhaný tisk – drž hubu!“ Neustálé střídání vládních představitelů protest nezneklidnilo, ale potvrdilo. Po odchodu Sebastiana Kurze z postu spolkového kancléře a nově i Alexandra Schallenberga jde nyní o to vyhnat z funkce i Nehammera.

V současné době se navíc zdá, že Rakousko mohou čekat předčasné volby.

Navzdory četným pokusům o provokaci Nehammerových jednotek zůstala rozsáhlá demonstrace pokojná. Ačkoli je Rakousko nyní považováno za evropskou pokusnou laboratoř, Rakušané projevují solidaritu se svými spolutrpiteli v Austrálii. Ti jsou nyní dokonce uzavřeni v karanténních koncentračních táborech.

Solidarita s Australany:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout