V islamizované čtvrti Stockholmu byli včera brutálně napadeni policisté – skončili v nemocnici

V islamizované čtvrti Stockholmu byli včera brutálně napadeni policisté – skončili v nemocnici

Švédsko je nyní nejrychleji se islamizující země v Evropě. To se projevuje především nárůstem lokalit, kam je nebezpečný vstup nejen pro původní obyvatelstvo země, ale také pro policisty. V těchto lokalitách se neuznává švédské právo, ale jen právo šaría a respekt před policií zde logicky nikdo nemá. Navíc, v případě zatčení jakýchkoli obyvatel takové čtvrti nenajdou v případě soudu svědky, kteří by se odvážili proti kriminálním gangům svědčit. Ti, kdo v minulosti přesto svědčili, dnes žijí neznámo kde, pod změněnou identitou.

Incident ze včerejšího večera, tedy pouze pár hodin starý, jen dokazuje, že tato ghetta jsou státem ve státě. Respekt před švédskou policií je nulový a luxusního švédského vězení, které je pro mnohé invazisty spíš jen odpočinkovým sanatoriem, se zde nikdo nebojí…

V úterý večer byla policie napadena při zásahu v „exponované oblasti“  Vårby na jihu Velkého Stockholmu. Asi 15 lidí se postavilo policii a policisté byli sraženi na zem a kopáni do hlavy.

K incidentu došlo včera ve 20:09, kdy se měla policie pokusit zatknout ve Vårby jednu osobu pro podezření z drogových trestných činů, píše úřad ve své zprávě o incidentu .

Několik lidí zasáhlo a začalo násilně vystupovat proti policii. V souvislosti s konfrontací měli být policisté sraženi na zem a kopáni do hlavy. Policisté byli převezeni sanitkou do nemocnice a stav jejich zranění je nejasný.

Policie později zatkla pět lidí podezřelých z několika trestných činů, včetně násilného výtržnictví, přitěžujícího útoku na úředníka, násilného odporu a drogových trestných činů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “V islamizované čtvrti Stockholmu byli včera brutálně napadeni policisté – skončili v nemocnici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout