Francouzka byla znásilněna Afgháncem na toaletě na nádraží ve Vichy

Francouzka byla znásilněna Afgháncem na toaletě na nádraží ve Vichy

Afghánci jsou podle stávajících pravidel ve většině zemí EU prakticky nedeportovatelní. Tak, jako byli před 5-6 lety hlavními chráněnci EU Syřané, dnes to jsou Afghánci. A to samozřejmě včetně různých kriminálníků a teroristů. Ostatně, už dlouhodobě platí v zemích EU zásada, že obyvatelstvem 1. kategorie jsou nově příchozí muslimští invazisté, kteří jsou ve většině zemí nebývale protěžováni.

Tomu také odpovídají často velmi směšné či vůbec žádné tresty za násilnou kriminalitu, dokonce i po masové vraždě někdy skončí invazista pouze na psychiatrii. Nevím, jak dopadne tento Afghánský invazista, ovšem už nyní je jasné, že deportován nebude, neboť Francie aktuálně Afghánce nedeportuje.

Dvaatřicetiletý afghánský státní příslušník byl ve čtvrtek 11. listopadu obviněn a uvězněn. Je obviněn ze znásilnění 45leté ženy na toaletě stanice Vichy (Allier) jen několik dní před zatčením.

Údajného útočníka natočila kamera, která umožnila policii rychle ho identifikovat. Pětačtyřicetiletá žena si šla v neděli 7. listopadu kolem 18.hodiny koupit jízdenku na vlak. Jakmile byla její cesta rezervována, přistoupil k ní cizinec. „Nerozuměla tomu, co jí muž říkal, protože mluvil cizím jazykem,“ řekl zdroj blízký vyšetřování.

Čtyřicetiletá žena šla poté na toaletu. Nevšimla si, že ji muž sleduje. Právě když se chystala zavřít dveře, aby se zavřela na záchodě, podezřelý náhle přišel k ní a brutálně ji znásilnil.

Oběti se poté podařilo uprchnout a uchýlila se do nedalekého baru. V šoku pak šla do nemocnice. Zdravotnický personál zalarmoval policii. Bezpečnostní kamery stanice potvrdily tvrzení stěžovatelky: přistoupil k ní muž oblečený v tradičních afghánských šatech a sledoval ji na toaletu. Oběť byla také natočena, jak prchá ve stavu paniky.

Byl vydán pátrací list s obrázky podezřelého na nádraží a distribuován policii. Policie si tohoto muže všimla v úterý 9. listopadu v 16:40, tedy necelých 48 hodin po činu. Byl zatčen a vzat do vazby.

32letý muž je držitelem osvědčení žadatele o azyl platného podle stejného zdroje do 26. února. Před vyšetřovateli nejprve popřel fakta, než se přiznal před kamerovými záznamy. Odpůrce nicméně údajně policisty ujistil, že oběť souhlasila. Pachatel byl umístěn do vyšetřovací vazby.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.