USA: Školačka byla na toaletě znásilněna studentem, který tvrdil, že se cítí být dívkou

USA: Školačka byla na toaletě znásilněna studentem, který tvrdil, že se cítí být dívkou

Zvrácená genderová ideologie nese svoje plody už delší dobu, přesto se ovšem její zastánci stále dostávají do popředí. Zatímco genderoví inženýři už „vynalezli“ více  112 genderových identit, v praxi již pokrokáři zachází tak daleko, jak to jen jde. Poté, co začali prosazovat přeoperované muže do ženských sportů, které tak zcela degradovali, dnes je již situace taková, že muž ani nemusí být přeoperován, aby se mohl účastnit sportovního klání coby žena. Stačí, když prohlásí, že se jako žena cítí.

Ale tento postoj zdaleka neplatí jen u sportů, stejně tak se děje i na různých veřejných institucích – ve věznicích v některých státech USA vedených demokraty a v Kanadě. V obou zemích už v několika případech došlo ke znásilnění vězenkyň mužem, který se prohlásil za ženu. Ovšem stejný postoj zaujímají i různé úřady a školy, takže muž, který se prohlásí za ženu, pak může používat dámské toalety.

Je nasnadě, že těchto zvráceností využívají zejména různí sexuální devianti, kterým se tak oběti nabízí doslova na zlatém podnose. Tak, jako tomu bylo i v případě, o němž je tento článek. A co je na tom všem nejšílenější? Že násilník je díky své nezletilosti chráněn, ale otec oběti, který se snaží svoji znásilněnou dceru bránit a vystupuje proti zvrácené genderové ideologii, je nakonec za svůj boj proti těmto nechutným praktikám školy zatčen…

22. června byl Scott Smith – otec znásilněné dívky – zatčen na zasedání školní rady loudounského okresu ve Virginii, na setkání, které bylo nakonec považováno za „nezákonné shromáždění“ poté, co se mnoho účastníků postavilo proti politice transgender studentů (o incidentu jste si před časem mohli přečíst zde, kde najdete i inkriminované video).

Lidé nevěděli, že o několik týdnů dříve, 28. května, podle Smithe, chlapec, který údajně nosil sukni, vstoupil na dívčí toaletu na nedaleké střední škole Stone Bridge, kde znásilnil Smithovu dceru, která byla ve třetí třídě.

Spisy nezletilých jsou zapečetěné, ale Scottova právnička Elizabeth Lancasterová řekla Daily Wire, že chlapec byl obviněn ze dvou případů nucené sodomie, jednoho případu hromadné sodomie a jednoho případu nucené felace, v souvislosti s incidentem, který se ten den stal ve škole.

V návaznosti na virální video ukazující jeho zatčení, se Smith stal samotným obrazem toho, co Asociace národních školských rad od té doby nazvala formou „domácího terorismu“: bělocha z dělnické třídy, který se údajně předváděl, když slovně napadal drobné úředníky v místní školní radě.

„Kdyby si někdo sedl a třicet vteřin poslouchal, co Scott řekl, byl by zahanben a se zlomeným srdcem,“ řekla Lancasterová.

Několik minut před Smithovým zatčením na zasedání školní rady ředitel Loudoun County Public Schools (LCPS) přišel před veřejnost s  prohlášením, že obavy z politiky transgenderových osob byly nesprávné, protože školní systém neměl v historii žádná napadení na toaletách.

Pak žena v tričku s duhovým srdcem – levicová komunitní aktivistka – řekla Smithovi, že jeho dceři nevěří, když říká, že byla sexuálně napadena. Jeho hněv pak vyvrcholí a se ženou se pohádají. Policista, který byl přítomen, aby udržel mír na schůzce, zakročil. Smith ho lehce odstrčil. Než si to uvědomil, dostal ránu do obličeje, byl spoutaný a odtažený po zemi, přičemž se mu svlékly kalhoty. Záběry incidentu byly vysílány televizemi a novinami po celém světě.

Buta Biberajová, krajská progresivní prokurátorka, která má úzké vazby na členy školní rady, přišla k soudu, aby Smithe osobně stíhala za narušení veřejného pořádku a odmítnutí vyhovět. Biberajová vedla kampaň za ukončení „masového věznění“, ale přesto chtěla Smithe za tyto trestné činy zavřít do vězení.

Biberaj: Domestic Violence Awareness Month - Loudoun Now
Buta Biberajová, která chce otce za to, že brání znásilněnou dceru, poslat do vězení

Jako prokurátorka měla Být Biberajová informována o případu Smithovy dcery. Prokurátoři soudu pro mladistvé Smithe ujistili, že podezřelý údajný transgender je odpovědný: byl v domácím vězení, uvězněn v domě své matky. Podle Lancasterové se odsouzení očekává 14. října (tedy dnes), pravděpodobně ve formě přiznání viny k  obvinění ze sexuálního napadení.

Ale 6. října, podle úřadu šerifa okresu Loudoun, byl 15letý mladík, který měl znásilnit dceru Smithe, obviněn ze sexuálního napadení a únosu poté, co policie řekla, že přinutil jinou dívku jít do prázdné třídy, držel ji proti její vůli a nevhodně se jí dotýkal.
Lancasterová prozradila, že podezřelý je ten samý chlapec, který údajně napadl Smithovu dceru.

Posléze se zjistilo, že má tento úchyl, který chodil v sukni a tvrdil, že se cítí jako dívka, na svědomí víc školaček, včetně Smithovy dcery….

Jak sami vidíte, tak jediný, komu zvrácená genderová ideologie nahrává, jsou sexuální devianti, jimž stačí prohlásit se za ženu a pak „lovit“. A otec znásilněné dívky nejenže nenajde zastání a jeho dcera spravedlnost, ale při hájení práv vlastního dítěte je navíc zatčen. A nemyslete si, že podobné problémy jsou jen v USA, tato škodlivá ideologie se dostala již i do západní Evropy a u nás jsou jejími zastánci především pokrokáři z TOP0,09 a Pirátů, kteří budou již brzy součástí naší vlády…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Školačka byla na toaletě znásilněna studentem, který tvrdil, že se cítí být dívkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout