Švédsko: Dvě malé děti byly pobodané a vyhozené z balkónu

Švédsko: Dvě malé děti byly pobodané a vyhozené z balkónu

Další případ, kde se identita pachatelů velmi úzkostlivě tají. Ovšem k incidentu došlo ve čtvrti, kde jsou sociální byty, přičemž podle popisu se mělo jednat o výškovou budovu. Fakt, že v případě figuruje i nůž, by pak mohl ukazovat opět na další případ zločinu ze cti.

V neděli večer byly v bytové čtvrti ve stockholmském Hässelby nalezeny vážně zraněné dvě menší děti. Podle zpráv otec údajně pobodal děti a pak je vyhodil z okna bytu. Neděle se změnila v násilnosti i jinde.

Obě děti jsou mladší 10 let (3 a 7 let) a byly objeveny kolemjdoucími, kteří byli svědky hrůzných scén na místě činu.

„Dvě děti byly nalezeny vážně zraněné. Máme podezření, že spadly z vysoké nadmořské výšky,“ řekla  Helena Boström Thomasová, tisková mluvčí stockholmské policie .

Byla zahájena velká operace – mimo jiné se dvěma vrtulníky. Jedno z dětí – 3letý chlapec – svým zraněním podlehlo, sedmiletá dívka je ve vážném stavu v nemocnici. Dva lidé byli zatčeni pro podezření z pokusu o vraždu, žena a otec dětí ve věku 40 let, kteří se také údajně vzájemně pobodali.

V neděli kolem 18:00 byla policie upozorněna na podezřelou střelbu v domě s pečovatelskou službou v centru Alingsåsu.

„V současné době máme v Alingsåsu probíhající případ. Volali nám, že venku byl slyšet výkřiky a výstřel,“ řekla velitelka policejní hlídky Pernilla Henryová .

Později večer přišel do východní nemocnice muž se střelným zraněním. Incident je považován za pokus o vraždu, ale není znám podezřelý.

Prostě takový normální večer v multikulturně obohacované zemi….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout