„Říkali nám bílý odpad,“ vypovídají britské dívky, hromadně znásilňované muslimy (video)

„Říkali nám bílý odpad,“ vypovídají britské dívky, hromadně znásilňované muslimy (video)

V minulosti jste si zde mohli přečíst různé výpovědi britských dívek, které byly už ve velmi útlém věku znásilněny muslimskými gangy, sestávajícími převážně z Pákistánců. Postupně se objevují další a další výpovědi těch žen, které byly znásilňovány ještě jako nezletilé děti.

Přesto lze říct, že ženy jen opakují to, co ostatní před nimi – byly brutálně znásilněny, někdy až 30 muslimy najednou, přičemž jejich trýznitelé se k nim chovali jako k poslednímu odpadu. Považovali je za bílé otrokyně a tím vlastně jen konali tak, jak konal jejich lžiprorok Mohamed.

Všechny případy měly ještě jedno společné – policie byla na straně násilníků a odmítala konat kvůli nařčení z rasismu a islamofobie. Dívky tak neměly šanci najít spravedlnost. Některé dívky dokonce po znásilnění otěhotněly v ještě dětském věku. Všechny mají jedno společné: trauma na celý život.

„Pokud jsem neudělala, co mi řekli, vyhrožovali mi smrtí. Některé dívky byly polity benzínem a poté znásilněny až 30krát nebo 40krát za noc. Bály se říct ne.“

Jednou z nich je Katy, která je nyní dospělou ženou, ale tehdy jí bylo jen 14 let. Zažívala roky nočních můr, o nichž mluví o tom jen s obtížemi. Nechce vzpomínat. Nebo to často prostě nejde, protože si nic nepamatuje. Pákistánci ji  často omámili bez jejího vědomí. „Ten večer nevím, jestli mě také znásilnil. Nemohu to říct.“ „Byla jsi při vědomí?“ Zeptala se jí reportérka. „Ne,“ odpoví slabým hlasem.“

Katy přišla o panenství násilím – jako dítě byla znásilněna. Muslimským mužem, který ji považoval za pouhý bílý odpad. „Řekli nám, že jsme jen bílé mrchy. Byli to rasisté.“  Více než tři roky to byl její život. Realita stejná jako u ostatních dospívajících dívek z Huddersfieldu (je jich zjištěno kolem patnácti, ale podle vyšetřovatelů z Leedsu jich bylo mnohem více). Nejmladší z nich bylo pouhých 11 let.

Nedávno se vydala některé z žen, které byly obětí muslimských gangů, vyzpovídat italská reportérka. Výpovědi z videa v angličtině (italské titulky):

Hromadná znásilnění jsou běžnou součástí džihádu na islamizovaném území. Zřejmě i to je důvod, proč je policie i justice k těmto násilníkům velmi benevolentní a většinou je kryje. Jde o další potvrzení faktu, že evropské právo se stále více blíží právu šaría, podle něhož je znásilnění nemuslimky naprosto v pořádku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Říkali nám bílý odpad,“ vypovídají britské dívky, hromadně znásilňované muslimy (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout