Pokrytectví klimatické konference COP26: Dieselové generátory, instalované pro nabíjení elektromobilů

Klimatické šílenství je hlavní součástí vládnoucí ideologie. Právě klimaalarmismus má vést k výraznému zchudnutí lidí v rozvinutých zemích, aby – jak říkají globalisté z WEF – nikdo nic nevlastnil, ale všichni byli šťastni.

Zatímco klimatičtí šílenci – v čele s aktivistickými politiky – nás nabádají k tomu, abychom za sebou zanechávali co nejmenší uhlíkovou stopu a bojují proti CO2, který je ovšem potřebný pro dýchání rostlin při fotosyntéze (za dne), oni sami pokrytecky nedodržují vůbec nic z toho, co požadují po „plebsu“. A zdražení se jich také nijak nedotýká, jejich tučná konta by nepocítila ani mnohonásobně vetší zdražení.

Na klimatickou konferenci v Glasgow se tak politici – a to včetně těch evropských – vydali soukromými letadly a ti, kteří přijeli drahými elektromobily, si pak svoje čtyřkolé miláčky nabíjeli pomocí dieselových generátorů. Aby tuto skutečnost pokrytci, organizující konferenci –  jejímž hlavním tématem byl boj proti používání fosilních paliv –  zatajili, generátory zakryli.

Tyto generátory byly instalovány na klimatické konferenci COP26 v Glasgow, ale byly skryty za černou látkou před nabíjecími stanicemi.

ObrázekObrázek

Obrázek

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout