Muslimský gang terorizuje obyvatele rakouského Lince, napadli i policisty a zapálili jim auto (video)

Muslimský gang terorizuje obyvatele rakouského Lince, napadli i policisty a zapálili jim auto (video)

Rakousko již letos přijalo nejvíc žádostí o azyl v celé EU v přepočtu na počet obyvatel. I přesto, že jsou neočkovaní Rakušané zavíráni doma, invazisté mohou nadále nerušeně proudit přes hranice, což se samozřejmě děje. Ti ovšem na svoji cestu do Rakouska nepotřebují nejen covid pas, ale ani žádný identifikační doklad.

Situace v muslimských ghettech je v Rakousku podobná, jako všude v Evropě. Jakékoli restrikce se na tyto oblasti nevztahují. Ghetta si žijí svým vlastním životem, nerespektují nejen evropské právo, ale ani policii…

Gang invazistů terorizuje lineckou čtvrť. Nevyhýbají se ani policii. Zapálili hlídkové auto a vypálili rachejtle na důstojníky. „Měli by být zavření. To byla pouliční bitva, neuvěřitelné,“ říká starší žena, která byla svědkem devastace.

Začalo to hlasitým třeskem. Petardy vyletěly do vzduchu. Nejprve sporadicky, pak ve stále kratších intervalech. V 18:40 místní obyvatel zalarmoval policii. Mladí lidé se bouřili poblíž veřejného hřbitova na jihu Lince, mladý muž měl v ruce také černý kanystr. Policisté vyrazili – a okamžitě se sami stali terčem. Mladíci vypálili rakety směrem k přijíždějícím hlídkovým vozům a pak utekli.

Je vidět asi 20 mladých lidí, benzin, který lijí na ulici a zapalují, zničené policejní auto, hořící houpačka – a také raketa, vystřelená ve směru hlídkového vozu. Můžete také slyšet, jak jeden z mladíků při útěku uráží policii. Nové počiny jsou oznámeny v komentářích: „Ebelsberg bude hlavním městem Rakouska. Je toho ještě víc. Připravte se.“

Radní města Lince pro bezpečnost Michael Raml (FPÖ) včera vyzval k tomu, aby pachatelé nesli důsledky. „Mnoho obyvatel v Ebelsbergu hlásí skupinu mladíků, která už nějakou dobu terorizuje jejich čtvrť petardami a poškozuje majetek,“ říká. „Video z TikToku, které se objevilo, bylo jasným indikátorem toho, že jde o pachatele s migračním pozadím“. Doufá, že policie rychle postaví žháře před soud.

Když se kolem 20. hodiny chtěla posádka hlídkového vozu dostat do služebního auta, byli velmi překvapeni: Auto, které bylo zaparkované naproti základní škole, bylo v plamenech. Jeden z teenagerů ho polil benzínem a zapálil. V úterý se na sociální platformě TikTok objevilo video událostí. Bylo doprovázeno hudbou německého rappera. Mládežnický gang, který si říká „La Casa Bariks 4030“ (4030 je PSČ pro jih Lince), zaznamenal jejich činy a hrdě je umístil na internet.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.