Kdo byl 32letý Syřan, který chtěl útočit v Liverpoolu? (video)

Kdo byl 32letý Syřan, který chtěl útočit v Liverpoolu? (video)

Z mainstreamu již nejspíš víte, že tím, kdo zemřel v taxi v Liverpoolu, byl Syřan. Pravděpodobně, pokud by bomba nevybuchla příliš brzy, by patřil k dalším podobně úspěšným džihádistům, jimž se povedlo získat si důvěru káfirů tak, aby záhy zaútočili.

Už dlouhodobě zde upozorňuji na to, že nejdůležitější součástí džihádu je takíja – muslimská přetvářka. Co vše tedy může dělat muslim, aby přesvědčil káfira, že není nijak nebezpečný, či dokonce o tom, že je přítel? Může si právě hrát na přítele, může dokonce pít alkohol, jíst vepřové maso nebo naoko konvertovat, může dokonce nosit křížek na krku. To vše muslim, který žije na území káfirů může udělat. Jediné, co nikdy nesmí při džihádu udělat, je urazit Mohameda nebo zneuctít Korán. Vše ostatní, co je jinak haram, je povoleno.

V Indii například aktuálně stovky muslimských mladíků předstírají konverzi k hinduismu, najdou si za ženu hinduistku a tu pak násilím nutí přejít na islám. Pokud se nepodvolí, následuje mnohdy i vražda ze cti. Ale k názorné ukázce dokonalé takíji nemusíme chodit mimo Evropu. Právě ve Velké Británii útočil vloni v červnu v parku v Readingu Libyjec, který už nějakou dobu předtím navštěvoval kostel a předstíral konverzi ke křesťanství. Tím si zajistil, že nebyl sledován jako podezřelý radikál.

V parku pak ubodal 3 homosexuály, několik dalších lidí zranil. Při útoku volal ono obligátní: Allahu akbar. Ve skutečnosti se nikdy islámu nevzdal a nekonvertoval. Vše bylo jen divadlo pro káfiry – takíja.

O džihádistovi z Liverpoolu se píše jako o konvertitovi. Ale zcela zřejmě se jednalo i v jeho případě o dokonalého džihádistu. Fingovanou konverzí si zajistil to, že nebude patřičně sledován. Myslím, že nikoho z vás neudivilo, že i tentokrát je zde snaha vše uhrát na psychickou nemoc.

Emad Jamil Al-Swealmeen

Sebevražedný atentátník, který zemřel v taxíku, když explodoval před nemocnicí v Liverpoolu, byl syrský žadatel o azyl, který konvertoval ke křesťanství a jednou byl zatčen za nošení nože.

Enzo Almeni, 32, údajně trpěl duševními problémy a byl internován kolem roku 2014 poté, co byl zatčen za držení nože v centru Liverpoolu, říkají přátelé.

Do Spojeného království přijel před několika lety a žil hlavně v Liverpoolu, kde ho podporovali křesťanští dobrovolníci ze sítě církví, které pomáhají žadatelům o azyl.

Almeniho rodné jméno je Emad Jamil Al-Swealmeen a říká se, že většinu svého života strávil v Iráku, odkud pocházela jeho matka. Fanoušek rychlých kol si změnil své křestní jméno na Enzo na počest zakladatele Ferrari Enza Ferrariho, aby vypadal méně muslimsky a více západně, v naději, že to usnadní jeho žádost o azyl.

Enzo Almeni konvertoval ke křesťanství v liverpoolské anglikánské katedrále v březnu 2017, přesně na místě, kam chtěl, aby ho taxikář Perry odvezl, přičemž kostel měl být jeho počáteční cíl. Ale kvůli dopravním a silničním uzavírkám se Almeni nemohl dostat do katedrály, kde se shromáždilo 1200 vojáků, veteránů a rodin padlých vojáků.

Policie uvedla, že incident byl prohlášen za teroristický akt a podle zákona o terorismu byli zatčeni čtyři muži.

Policie se domnívá, že Al Swealmeen žil v domě na Sutcliffe Street v liverpoolské čtvrti Kensington, kde dříve zasahovala protiteroristická policie.

Policie uvedla, že si nedávno pronajal byt na Rutland Avenue poblíž Sefton Parku ve městě, který policie také prohledala.

„Zaměřujeme se na adresu Rutland Avenue, kde jsme pokračovali ve shromažďování důležitých věcí,“ řekl Andrew Meeks z Northwest Counter Terrorism Police.

„Jakékoli informace, které může mít veřejnost o Al Swealmeenovi, bez ohledu na to, jak malé, nám mohou velmi pomoci. “

Spojené království včera zvýšilo úroveň teroristické hrozby na „vážnou“, oznámila britská ministryně vnitra Priti Patel den po výbuchu taxíku před nemocnicí v Liverpoolu.

Události v Liverpoolu jsou po vraždě poslance Davida Amesse považovány za druhý teroristický čin během měsíce. Tento zvolený konzervativec byl ubodán k smrti, když mluvil se svými voliči v kostele v Leigh-on-Sea.

Včerejší výbuch taxíku před ženskou nemocnicí v Liverpoolu  včera protiteroristická policie pověřená vyšetřováním kvalifikovala jako teroristický incident.

Russ Jackson, který má na starosti místní protiteroristickou policii , dodal, že byl zatčen čtvrtý 20letý muž a že bomba, která explodovala v taxíku a zapálila ho, byla „vyrobena“ a převezena do vozidla cestujícím .

Tři muži ve věku 29, 26 a 21 let byli včera zatčeni v Liverpoolu podle zákona o terorismu. Taxikář, zraněný při výbuchu, byl politiky a britskými médii nazýván hrdinou.

„ Taxikář se ve svém hrdinském úsilí dokázal zabránit tomu, co mohlo být v nemocnici naprosto strašnou katastrofou, “ řekl starosta Liverpoolu a potvrdil, že taxikář zamkl dveře vozidla, protože cestující vypadal podezřele.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout