I přes zákaz pokračovaly po celé Itálii mohutné demonstrace, v Miláně vystoupil proti zeleným pasům i Robert Kennedy  (videa)

I přes zákaz pokračovaly po celé Itálii mohutné demonstrace, v Miláně vystoupil proti zeleným pasům i Robert Kennedy (videa)

Od 15.10., kdy zavedli v Itálii tzv. „zelený pas“ dokonce i pro vstup na pracoviště, začali Italové masově demonstrovat. Po celou dobu se každý víkend demonstruje ve všech větších italských městech, přičemž po jistou dobu docházelo i k blokádám přístavů – Terstu, Janova a Ancony.

Lidé protestují proti nikým nevolené vládě Draghiho a požadují její demisi a zrušení restrikcí (pro vysvětlení: Draghi byl dosazen EU, nikdo ho nevolil, současná italská vláda byla sestavena po rozpadu vlády hnutí 5 hvězd a Legy).

Italové tak trpělivě vyráží již měsíc do ulic. Na druhou stranu jejich mohutné protesty zatím nic nezměnily. Opět tak jde o doklad toho, že ani v součtu miliony lidí v ulicích reálně nezmohou nic. Vzpomeňte si na protesty žlutých vest ve Francii. Ani tam demonstranti, kteří měsíce vyráželi do ulic, nedosáhli požadované demise Macrona.

Demonstrace probíhají po celé Evropě (u nás se chystá na 17.11.), ale zatím nedošly patrného efektu. Nicméně, alespoň je vidět, že se najde dostatek lidí, kteří si uvědomují, že to, co se nyní děje, je jen předzvěstí dějů budoucích. Tady nejde o nějaký covid, ale o to, že vládnoucí (j)elity přišly na to, jak lid plně ovládnout a získat nad každým jedincem absolutní dohled. A to dokonce takovou cestou, kterou většina poslušně akceptuje….

Podívejte se tedy na to, jak to včera vypadalo v některých italských městech. Mimochodem, povšimněte si toho, že v davech se objevují i jiné než italské vlajky:

V Miláně byl nadšeně přivítán synovec zavražděného prezidenta JFK a nejmladší syn jeho bratra, Robert Kennedy ml. Hovořil proti zeleným pasům a opět upozornil na to, že o zdraví zde skutečně nikomu nejde, jde jen o ovládání lidí a změnu světového řádu:

 

Turín:

Milano:

Verona:

Padova:

A na závěr ještě záběry z holandského Haagu. Tam se plánuje lockdown, přitom jde o jednu z nejvíce proočkovaných zem. Lidé si začínají uvědomovat, že konec restrikcím zřejmě nikdy nenastane:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.