V Itálii byla zatčena příbuzná teroristy z Vídně

V Itálii byla zatčena příbuzná teroristy z Vídně

Právě případ Kujtima F., teroristy, který vloni ve Vídni 4 lidi zastřelil a dalších 23 zranil, je ukázkou toho, že potenciálně  nebezpeční jsou VŠICHNI muslimové, bez ohledu na to, zda jde o muslimy původem z Evropy, Asie či Afriky. Kosovo bylo od Srbska odtrženo záměrně, aby zde vznikl samostatný islámský stát. A to přesto, že toto území je historicky Srbské, Albánci přišli na území Kosova až za Tita.

Je tedy jedno, zda je muslim Syřan Afghánec, Albánec nebo Somálec. Je-li skutečně věřící (což se na první pohled nemusí poznat), je potenciálně nebezpečný.

Italku kosovského původu (19), která má rodinné vazby na vídeňského vraha Kujtima F., zatkla policie v Miláně za údajné teroristické aktivity. Mladá žena je neochvějnou podporovatelkou „Islámského státu“ (IS) po dobu tří let, uvedla policie.

Vyšetřování bylo zahájeno zpravodajskou zprávou o manželovi dívky, 21letém kosovském Albánci, kterého si vzala v lednu a který byl příbuzný vídeňského vraha. Na mobilním telefonu zadržených byly objeveny stovky obrázků poprav nevěřících, uvedla policie. Žena se popsala jako členka teroristické skupiny „Lvi Balkánu“.

Žena, která se ke skupině připojila před třemi lety, souhlasila v telefonních hovorech, že obětuje svůj život „Islámskému státu“. Milánský prokurátor Alberto Nobili, který vedl protiteroristické vyšetřování, hovořil o děsivých telefonátech ženy.

2. listopadu 2020 zabil 20letý Kujtim F. v centru Vídně  čtyři lidi a 23 dalších zranil, některé z nich vážně. Sympatizant IS byl zastřelen policií.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout