Francie: Gang 20 „mladíků“ vtrhl do autobusu a brutálně zbil cestující

Francie: Gang 20 „mladíků“ vtrhl do autobusu a brutálně zbil cestující

Jak jste mohli vidět na mnoha podobných případech, tak muslimské gangy útočí zásadně v tlupách a volí si zpravidla slabší oběti. Některá francouzská města jsou již pod vlivem těchto gangů, které dávají stále častěji najevo, že je území jejich.

Velká skupina „mladých lidí“ třímajících klacky a větve, vtrhla do veřejného autobusu na předměstí Lyonu a bez známého důvodu vážně zmlátila cestující.

Trýznivý incident se odehrál v úterý odpoledne kolem 16:00  ve Villeurbanne, předměstí Lyonu.

Skupina asi 20 nezletilých „školáků“ se údajně nahrnula do autobusu s improvizovanými zbraněmi a pustila se do extrémně násilného útoku.

Nejprve vyhrožovali a uráželi řidiče, než přímo zaútočili na cestující. Zákazníkům linky TCL bylo uštědřeno několik ran. Cestující, která vyjádřila svou nespokojenost s postojem těchto mladých lidí, byla velmi brutálně zbita, takže se o ni museli postarat záchranáři.“

Řidič podal po útoku formální stížnost a bylo zahájeno vyšetřování.

„Reagovali jsme okamžitě, ve spolupráci s prefektem pověřeným bezpečností, starostou Villeurbanne a ředitelem školy,“ oznámil místní dopravní úřad SYTRAL.

Záběry z bezpečnostních kamer jsou přezkoumávány a rodiče podezřelých útočníků jsou kontaktováni.

Nakonec pravděpodobně nebudou násilníci nijak potrestáni, trestu se nejspíš vyhnou už jen proto, že jsou všichni nezletilí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.