EU vyčlenila 700 000 eur na pomoc ilegálům na bělorusko-polských hranicích

EU vyčlenila 700 000 eur na pomoc ilegálům na bělorusko-polských hranicích

Umíte si představit, že by naši předkové posílali pomoc Osmanům, kteří se snažili dobýt Evropu? Ovšem přesně to nyní dělá věčně škodící EU.  Jisté je, že na hranicích nejsou žádní chudáci. Jednak je cena za cestu do Evropy přes Bělorusko velmi vysoká, takže chudák si ji dovolit nemůže. Na druhou stranu si většina z agresivních džihádistů, kteří se nachází na hranicích, zaplatila cestu až do země zaslíbené, většinou Německa. Nyní tak zřejmě hledají cestu, jak se dostat k pašerákům, kteří je měli převézt přes Polsko do Německa.

Evropská komise se rozhodla, že z vašich peněz zaplatí džihádistům na to, aby měli na hranicích veškeré potřebné pohodlí. Aby neměli hlad a nebyla jim zima. Je to skutečně totéž, jako kdyby  obyvatelé jakéhokoli území platili dobyvatelům, kteří je hodlají napadnout a jejich území obsadit. To, co dělá EU, není humanita, ale falešná pseudohumanita. Podle záběrů už navíc na hranicích zůstali jen dospělí muži a starší chlapci, kteří v sobě nemají o nic méně agrese, než dospělí. Bude tedy EU i za vaše peníze vykrmovat nepřátelské vojáky?

V reakci na výzvu Evropská komise vyčlenila 200 000 EUR na humanitární financování Mezinárodní federaci společností Červeného kříže a Červeného půlměsíce (IFRC). Toto financování je součástí celkového příspěvku EU do Fondu pro pomoc při mimořádných katastrofách spravovaného IFRC. Toto okamžité financování EU umožní IFRC a její národní společnosti Běloruský červený kříž poskytovat tolik potřebnou nouzovou pomoc, včetně potravin, hygienických souprav, přikrývek a sad první pomoci. EU uvolnila dalších 500 000 EUR z humanitárních fondů a v současné době je v kontaktu se svými humanitárními partnerskými organizacemi.

Komisař pro řešení krizí Janez Lenarčič uvedl: „EU podporuje své humanitární partnery, aby pomohli zmírnit utrpení lidí, kteří uvízli na hranicích a v jiných částech Běloruska. Vyzývám humanitární organizace na obou stranách k trvalému přístupu k této velké skupině uprchlíků a migrantů, aby jim poskytly naléhavou pomoc.“

Evropská komise je připravena poskytnout dodatečné humanitární financování v reakci na jasně zjištěné humanitární potřeby, pokud se přístup partnerských humanitárních organizací do Běloruska dále zlepší. Veškerá humanitární pomoc EU je založena na mezinárodních humanitárních zásadách. EU poskytuje humanitární pomoc založenou na potřebách osobám postiženým přírodními a člověkem způsobenými katastrofami, se zvláštním důrazem na nejzranitelnější oběti. Pomoc je poskytována nestranně postiženým populacím bez ohledu na jejich rasu, etnickou skupinu, náboženství, pohlaví, věk, národnost nebo politickou příslušnost.

K tomu už jen  dodávám, že EU, která hodlá pomáhat vojákům ISIS (Litva jednoznačně prokázala, že na její území přešel i větší počet teroristů) nepomáhá chudákům v nouzi, postiženým přírodní katastrofou ani zranitelným „obětem“. Situaci, v níž se džihádisté nachází, si navíc způsobili sami, nikdo je do Běloruska nezval. EU tak pomáhá bohatým Iráčanům, ale zřejmě i těm, kdo celkem nedávno s radostí řezali hlavy bezvěrcům, k nimž necítí nic než nenávist. Tak, jak je k tomu nabádá Korán…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “EU vyčlenila 700 000 eur na pomoc ilegálům na bělorusko-polských hranicích

  1. Každý čitateľ alternatívy vie o početných Merkelovej zločinoch,ale nemožno jej uprieť ochotu dohodnúť sa priamo s Lukašenkom – už spolu viedli dva telefonické rozhovory. Jej nástupca chce byť voči „nepriateľom“ fašistickej EÚ , teda aj Rusku a Bielorusku, neporovnateľne tvrdší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout