V Oxfordu absolvovala první studentka v nikábu, islámské stránky ji oslavují

V Oxfordu absolvovala první studentka v nikábu, islámské stránky ji oslavují

Pro ty, kdo neznají rozdíly mezi burkou, nikábem, čádorem nebo hidžábem – na vysvětlenou –  nikáb  zakrývá prakticky vše. Žena má jen malý průzor pro oči, jak vidíte na obrázku v titulku. Nejméně zahaluje hidžáb, který zakrývá vlasy, krk, ale obličej je vidět. Nikáb a burka pak může skrývat kohokoli, podle těchto islámských oděvů nemáte šanci poznat, kdo se v onom „pytli“ skrývá. Ženy v nikábu jsou většinou zahalené skutečně dokonale, tedy včetně rukavic.

Právě jedna taková absolventka nyní vystudovala prestižní univerzitu v britském Oxfordu. Je tak jakousi předzvěstí v posledních letech stále rychlejší islamizace země.

Na sociálních sítích v poslední době kolují fotografie islámské ženy ve svátečních sálech Oxfordu. Říká se, že získala magisterský titul na britské elitní univerzitě – jako první žena s nikábem. Islámské stránky oslavují ženu jako „inspiraci“.

Na obrázcích žena nosí nikáb, což je islámský oděv, který je  zakázaný například v Rakousku či Dánsku – stejně jako černé rukavice, takže zakrývá vše, s výjimkou očí. V přísných islámských kruzích je to považováno za vhodné oblečení pro věřící ženy. Jak na sociálních sítích uvádějí islámské weby, v 900leté historii britské elitní univerzity nikdy nic takového nebylo: žena s nikábem, která získala magisterský titul na Oxfordu. Pákistánská žena údajně získala titul z „Občanského práva“.

Obrázky byly původně zveřejněny na facebookové stránce s názvem „Surviving Hijab“. Na ní jsou prezentovány zahalené ženy, které jsou úspěšné údajně navzdory islamofobii a nepřátelství. „Přežívající hidžáb“ píše, že dáma je důkazem, že člověk může být úspěšný jak v sekulárním, tak v islámském náboženském světě, aniž by učinil kompromis. Oxfordská univerzita se k tomu na svých stránkách nijak nevyjadřuje. Zřejmě počítá s tím, že do budoucna půjde o běžný obrázek…

za studentku mohla v klidu skládat zkoušky jakákoli jiná žena, nic by se nepoznalo…

Nakonec, muslimky mohou bez problémů vystudovat „v zastoupení“. U ústních pohovorů je může zastoupit jakákoli žena se stejnou barvou očí (případně s kontaktními čočkami) a u těch písemných klidně i muž menšího vzrůstu…

Zahalené muslimky jsou nyní v módě, což má za důsledek stále více konverzí nemuslimek k islámu.

Už několikrát jste si zde mohli přečíst o různých akcích, které se organizují proto, aby vzbudily zájem o zahalování i u nemuslimských dívek. O takové indoktrinaci nemuslimek jste si mohli přečíst například zde. Jde samozřejmě o součást snah o urychlení islamizace Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4]

2 thoughts on “V Oxfordu absolvovala první studentka v nikábu, islámské stránky ji oslavují

  1. Nie je otázka či, ale kedy budú v európskom vahhábistickom superštáte /často nazývanom Eurábia/ nikáb alebo burka povinné pre VŠETKY ženy bez výnimky, teda aj pre nemoslimky – tak ako v Saudskej Arábii, najneľudskejšom. najnebezpečnejšom a pritom pre západ absolútne nedotknuteľnom režime sveta. Uvalila niekedy EÚ na Rijád sankcie napríklad za beštiálne vraždenie šíitov v Jemene? Ešte aj v Iráne sú povinné iba hidžáby a vzhľadom na sekulárne tradície tejto krajiny sa mnoho žien snaží ho nosiť len vtedy, keď je to nutné.

  2. Rád by som vysvetlil aspoň základný rozdiel medzi burkou a nikábom:
    1. burka je čierna a pre oči ponecháva aspoň malý otvor,
    2. nikáb je modrosivý a za mriežkou zakrýva aj oči.
    V Saudskej Arábii povinný odev pre všetky ženy, o pár rokov aj v tzv. Eurábii. A samozrejme aj v iných totálne islamizovaných častiach sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout