Další trapas Bidena, když hovořil v souvislosti s jistým baseballovým hráčem o „velkém negrovi“ (video)

Další trapas Bidena, když hovořil v souvislosti s jistým baseballovým hráčem o „velkém negrovi“ (video)

Jak jistě dobře víte, tak v USA je dnes, v politicky korektní době, kdy má v mnoha směrech hlavní slovo BLM a kvóty na černochy jsou běžné na pracovištích i školách, nepřijatelné nazvat černocha jinak, než „Afroameričan“.

Nepřijatelným se stává už i slovo „black“, tedy černý. To se snad ještě akceptuje z úst černocha, ovšem běloch si podobné slovo nesmí dovolit. Ale existuje ještě jeden výraz, který byl nejběžnější v době otrokářství a dnes už by se jej nikdo neodvážil vyslovit, neboť by byl okamžitě prohlášen za rasistu a dokonce by mohl dotyčný jedinec za toto slovo skončit u soudu. Ano, jde samozřejmě o slovo „negr“.

Bidenova kampaň směřovala právě na rasové menšiny, mezi nimiž se rekrutovala jeho hlavní voličská základna. Co by asi jeho voliči řekli na poslední Bidenův proslov? Umíte si představit, co by se stalo, kdyby výraz „negr“ použil Trump?

Americký prezident Joe Biden nyní přitahuje pozornost kvůli dalšímu kroku. Ve čtvrtečním projevu v souvislosti se Dnem veteránů začal mluvit o hráči baseballu, kterého označoval za „velkého negra“ své doby.

Trapný okamžik nastal na Arlingtonském hřbitově ve Virginii, uvádí The Sun.

Ve svém bizarním projevu začal 78letý prezident náhle mluvit o Satchelu Paigeovi, černé baseballové hvězdě 50. let.

Satchel Paige byl známý baseballový hráč více než pět desetiletí, hrál v Negro Leauge a MLB.
Satchel Paige

„Zaujal postoj velkého negra v době po Jackiem Robisonovi. Nadhazovač v negerské lize, který se stal skvělým nadhazovačem v MLB. Jmenoval se Satchel Paige,“ řekl Biden.

V posledních týdnech britská média informovala o tom,  že během rozhovoru na klimatické konferenci v Glasgow si Biden nahlas prdl. Toho si prý všimla Camilla, vévodkyně z Cornwallu, která prý o incidentu nemůže přestat mluvit….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout