Poláci pašovali v sanitce 18 Iráčanů

Poláci pašovali v sanitce 18 Iráčanů

Cesta do Běloruska a pak dále na západ je velmi drahá a z své peníze tak invazisté samozřejmě očekávají i patřičné služby. V každé zemi se vždy najdou kolaboranti, kteří jsou ochotni „za třicet stříbrných“ pomáhat islamizaci Evropy či dokonce své vlastní země. Ti jsou pak důležitým článkem na cestě do země zaslíbené, kterou je v případě invazistů na bělorusko-polských hranicích převážně Německo, případně Švédsko.

Protože je v ceně cesta až do Německa, je zřejmě vše zorganizováno tak, aby se skutečně dotyčný jedinec do Německa dostal. Každý, kdo dojde do cíle své cesty, pak doporučí daného pašeráka i dalším svým krajanům, je tedy i v zájmu samotných pašeráků, aby se jejich klienti dostali do cíle.

Pak je samozřejmě logické, že mnozí z těch, kdo uvízli na hranicích, mají i kontakty na pašeráky přímo z Polska, ovšem vzhledem k situaci kolem hranic asi není pro pašeráky jednoduché se ke svým klientům dostat. Ovšem sanitku, tu přece pustí kamkoli…

Polské úřady údajně objevily 18 nelegálních cizinců pašovaných do země v sanitce uprostřed výbušné invaze podél běloruské hranice.

Incident se odehrál v úterý večer v polském městečku Wieliczka nedaleko hranic s Běloruskem a Litvou. Policejní hlídka minula podezřele vypadající sanitku jedoucí v protisměru a rozhodla se ji vyzvat k další kontrole.

Na předním sedadle policisté narazili na dva polské občany, kteří měli oblečení v rozporu se zdravotnickou záchrannou službou. Oba muži byli 28letými obyvateli  Varšavy, která je více než tři hodiny jízdy autem od místa záchytu.

Když policisté otevřeli zadní část vozidla, objevili 18 ukrytých ilegálů. Později bylo zjištěno, že jsou všichni občané Iráku, kteří nelegálně vstoupili do Polska.

„Vůz byl zajištěn, řidič, spolujezdec a cizinci byli zadrženi a předáni Pohraniční stráži a státnímu zastupitelství. Za napomáhání k nelegálnímu přechodu hranic mohou být pašeráci uvězněni až na osm let,“ uvádí Polsat News. .

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout