Afričan brutálně znásilnil nezletilou Švédku, dostal jen tři měsíce vězení

Afričan brutálně znásilnil nezletilou Švédku, dostal jen tři měsíce vězení

Neuvěřitelně nízké tresty za násilné trestné činy ze strany multikulturních obohacovačů jsou v zemích EU již zcela běžnou praxí. To samozřejmě dává jasný signál ostatním: Znásilňujte si, vražděte jak libo, po velmi krátkém pobytu v komfortní věznici nebo na psychiatrii se můžete těšit na to, že dostanete příležitost si čin zopakovat, případně se pomstít přeživší oběti.

I podobnými rozsudky je Evropanům dáváno najevo, že jsou muslimští invazisté občany první kategorie. Původní Evropané jsou určeni k likvidaci.

Také následující rozsudek je výsměchem oběti, která od znásilnění trpí závažnými psychickými problémy.

Loni na jaře byl 19letý Faris Alamin Hussin odsouzen za znásilnění, které spáchal v rekreačním středisku v severozápadním Velkém Stockholmu. Okresní soud rozhodl, že trest byl měl být mírně vyšší než dva roky vězení, ale vzal v úvahu mládí násilníka a snížil trest na jeden rok vězení. Nyní se k tomu vyjádřil odvolací soud, který trest odnětí svobody dále zkracuje – na tři měsíce. Je to proto, že násilníkovi bylo v době činu „pouhých 18 let“.

V noci 10. ledna letošního roku byl 19letý Faris Alamin Hussin, původem z Etiopie, na večírku v rekreačním středisku v Tallbohovsskolanu v obci Järfälla.

Během večírku dospívající dívka ztratila své přátele a Faris jí nabídl, že jí je pomůže vypátrat. Dívka ho nikdy předtím neviděla a neznala ho. Faris údajně podvedl dospívající dívku tím, že jí řekl, aby prohledala suterénní místnost umístěnou v prostorách rekreačního střediska s tím, že by tam její přátelé měli být. Ale jakmile byl Faris uvnitř místnosti, zamkl za sebou dveře a jednal násilně.

Fotografie: Policie

Zranitelná dospívající dívka řekla policii, že Faris ji silou sevřel a zasadil jí rány do obličeje ve snaze dokončit znásilnění.

Faris dokončil vaginální styk, ale dospívající dívka do něho tloukla a kopala ho, dokud se jí nepodařilo se z jeho sevření osvobodit. Utekla s pláčem ze sklepa, uvedli svědci. V suterénu byl nalezen použitý kondom a několik šperků.

Později toho rána policie předvolala Farise k výslechu. Přiznal se, že měl pohlavní styk s dospívající dívkou, ale tvrdil, že nešlo o znásilnění.

Když se policie zeptala, co Faris udělal po znásilnění ve sklepní skladovací místnosti, tak odpověděl, že se pustil do ranní modlitby.

8. března byl Faris odsouzen za znásilnění u okresního soudu v Attundě. Okresní soud píše, že „Fariho mládí musí být zohledněno při vyměření trestu“, a proto snižuje trest ze dvou let vězení na jeden rok.

Faris Alamin Hussin. Fotografie: Policie

Faris se proti rozsudku odvolal k odvolacímu soudu ve Svea a dne 29. října soud oznámil, že nebude provádět jiná posouzení než posouzení, která provedl okresní soud, pokud jde o vinu a klasifikaci. Faris proto musí být v souladu s rozhodnutím okresního soudu odsouzen za znásilnění. Ale uvěznění na rok je považováno za příliš tvrdý trest. V rozhodnutí odvolacího soudu lze číst, že Farisovi „bylo v době činu pouze 18 let“.

Odvolací soud se s odkazem na případ Nejvyššího soudu domnívá, že probace je ve Fariho případě vhodnějším trestem – spíše než odnětí svobody, k němuž by podle něj měl být odsouzen pouze v krajním případě. Ale protože trest je jeden rok ve vězení, odvolací soud byl nucen kombinovat podmínku a trest odnětí svobody na tři měsíce. Podle současné praxe bude Faris propuštěn poté, co si odpyká dvě třetiny trestu odnětí svobody. Tedy po dvou měsících bude na svobodě.

Oběť znásilnění řekla policii, že je po znásilnění psychicky na dně, její problémy jsou natolik závažné, že vedly k tomu, že celé dny zůstává doma a také nebyla od ledna, kdy byla znásilněna (tedy již skoro rok), ve škole.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Afričan brutálně znásilnil nezletilou Švédku, dostal jen tři měsíce vězení

  1. Samozrejme,že za občanov prvej kategórie – ktorí majú „nahradiť“ bielu rasu – označujú globalisti aj iné menšiny než moslimov . Napríklad Vietnamcov, Cigánov, Indov, „kresťanských“ černochov a pochopiteľne LGBTI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout