15letá dívka byla v Hamburku znásilněna cizincem „jižního vzhledu“ – pachatel uniká

15letá dívka byla v Hamburku znásilněna cizincem „jižního vzhledu“ – pachatel uniká

Pokud policie v jakékoli zemi hledá pachatele násilného činu  a potřebuje součinnost veřejnosti, přičemž má k dispozici i záběry kamer, pak je běžné, že obrázek pachatele zveřejní tak, aby bylo možné ho co nejlépe identifikovat.

Ovšem jde-li o hosty Merkelové, pak je zde snaha vše zakrývat tak, aby nebyli dopadeni, případně se vše svede na psychické onemocnění. Pak se samozřejmě takový čin do celkové kriminality nezapočítává. Jen těch psychicky nemocných mají nyní v Německu poněkud víc.

Po znásilnění 15leté dívky v areálu nákupního střediska v Hamburku se podařilo zajistit kamerový záznam pachatele. Podívejte se sami, dokázali byste poznat, o koho se jedná? Hlava je prakticky celá zakrytá:

Upoutávka
Policie se snaží najít násilníka zakrytím všech důležitých identifikačních znaků…

Co se vlastně stalo?

Zločin se stal poblíž Binnenalsteru, nejlepšího nákupního centra v Hamburku. Když byla studentka 25. října večer kolem 21:45 na cestě do pasáže Europa Passage v centru Hamburku, přistoupil k ní mladý muž s tmavými, kudrnatými vlasy.

Podle informací deníku BILD ji mladík zastavil a ona řekla, že musí jít na toaletu. Pak ji muž, kterému bylo asi 15 až 20 let, údajně následoval, když šla na toaletu v prvním patře Europa Passage.

Tam podle své oběti napsal kód, aby dveře otevřel. V kóji pak údajně  15letou dívku znásilnil! Dívka poté utekla do vlaku, kde se rozplakala. Řekla ostatním cestujícím o znásilnění.

Přítomný hasič ji odvezl do nemocnice, kde ji vyslýchala i policie.

Nyní hamburská státní policie LKA42 (sexuální delikty) případ vyšetřuje: Hledají podezřelého s tmavými, kudrnatými vlasy, který měl na sobě džíny a tenisky Nike, když spáchal zločin. Má jižanský vzhled a může jít o Tunisana nebo Afghánce…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “15letá dívka byla v Hamburku znásilněna cizincem „jižního vzhledu“ – pachatel uniká

  1. Zdravím Hani, doufám že se daří a že jste v pohodě. Až budete mít možnost dejte mě vědět jak se můžeme kontaktovat, aniž by to věděla třetí osoba. Děkuji. P.K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout