Právě dnes je to 6 let, co bylo ve jménu Alláha zavražděno v Paříži 130 lidí

Právě dnes je to 6 let, co bylo ve jménu Alláha zavražděno v Paříži 130 lidí

Jak jste možná zaznamenali, tak v současné době probíhá největší soudní proces v novodobých dějinách Francie. Trvá již dva měsíce a potrvá ještě dalších sedm. Jde o soud s teroristy, kteří vraždili před šesti lety v Paříži a s mnoha jejich komplici. U soudu postupně vypovídají i ty oběti, které přežily se zraněním nebo svědci, kterým se podařilo uniknout bez úhony.

Dnes je to právě šest let, co k útokům došlo. Jediný přeživší terorista už několikrát vypovídal. Na úvodu procesu se představil jako bojovník Islámského státu. V předchozích stáních například prohlásil, že teroristé jsou i podle Koránu jediní skuteční a správní muslimové. Abdeslam vypovídal naposledy ve čtvrtek, tentokrát prohlásil, že cíleně vraždili bezvěrce. Žádný muslim prý mezi oběťmi být neměl. Přesto ale několik muslimů – očividně omylem – zavraždili.

Arabové, kteří vraždili v Bataclanu, první vlevo dole je jediný přeživší – Abdeslam

Na cestu řádění islámských teroristů se můžete podívat na videu níže:

13. listopadu 2015 džihádistická komanda zabila 130 lidí a 413 jich zranila při útocích poblíž Stade de France v Saint-Denis, na terasách v desátém a jedenáctém pařížském obvodu a v Bataclanu.

jediné, čeho Abdeslam litoval, bylo, že zavraždili i několik muslimů, nemuslimské oběti prý byly zamýšlené, jejich vražd nelituje

Poslední obrázek ukazuje, jak vypadal Bataclan záhy po útoku. Co není na obrázku vidět je to, že mnohé oběti byly nejen zavražděny, ale také zohaveny. Ve jménu Alláha, ve jménu islámu, který je nám dnes a denně představován coby „náboženství míru“….

CT24l-3WcAAfE_R

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Právě dnes je to 6 let, co bylo ve jménu Alláha zavražděno v Paříži 130 lidí

  1. Rád by som upozornil na jednu politicky nekorektnú zaujímavosť: pri výbere eurobyrokratov /nikto ich nikdy nevolil/ na akejkoľvek úrovni, teda aj do Európskej komisie, je veľkou výhodou /nie podmienkou/ židovský pôvod. Samozrejme popri bezhraničnom eurofašistickom fanatizme a odpore voči tradičným hodnotám vrátane vlastenectva. Nepochybujem, že priamo v centrále EÚ a europarlamentu pracujú tisíce a tisíce Židov – a v bruselských kolóniách ďalší.Viem minimálne o štyroch pôsobiacich len v bratislavskej pobočke Európskej komisie. Aj v europarlamente sedí veľa židovských poslancov – v posledných voľbách na Slovensku uspelo minimálne 8. Keď moslimovia o pár rokov dobyjú väčšinu Európy vrátane Balkánu a zriadia niečo ako islamský eurosuperštát, veru nebudú prihliadať na postavenie a privilégiá týchto živlov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.