USA: Žena byla ve vlaku metra znásilněna černochem, nikdo jí nepomohl, násilí si cestující natáčeli

USA: Žena byla ve vlaku metra znásilněna černochem, nikdo jí nepomohl, násilí si cestující natáčeli

Proč se asi nikdo neodhodlal znásilňované ženě pomoci? Podle všeho sedělo ve vagónu metra více lidí, pak by pro ně neměl být problém násilníka zpacifikovat. Ale oni se k ničemu neměli, tedy snad mimo toho, že si vytáhli mobil a násilí si nahrávali a fotili. Ženy se tak mohou na základě tohoto případu velmi lehce stát lovnou zvěří s vědomím, že jim nikdo nepomůže…

Šokující epizoda se odehrála ve vagónu filadelfského metra: 33letý černoch znásilnil ženu, aniž by někdo z přítomných zasáhl, aby ho zastavil. Muž byl později zatčen.

Policie vyšetřuje incident, který se stal v přeplněném příměstském vlaku ve Filadelfii, ve kterém byla žena údajně napadena a znásilněna 33letým mužem a nikdo z přítomných nezasáhl ani proto, aby ho odstranil, ani aby zavolal na číslo 911 a požádal o pomoc. K útoku údajně došlo ve středu kolem 23. hodiny, když vlak dopravního úřadu jihovýchodní Pensylvánie (SEPTA) cestoval z Filadelfie na nedaleké předměstí Upper Darby.

SEPTA uvedla, že jeden z jejích zaměstnanců viděl, jak znásilnění probíhá a zavolal policii, což umožnilo policistům zatknout částečně svlečeného podezřelého, později identifikovaného jako Fiston Ngoy, 33 let. V době zatčení byl stále blízko oběti.

Nyní se policie snaží identifikovat lidi, kteří byli v době útoku ve vlaku, aby získala svědectví a informace o incidentu. SEPTA poukázala na to, že znásilnění mohlo být zastaveno, pokud by někdo včas zavolal tísňovou linku 911 a naléhají na každého, kdo pozoruje trestný čin nebo jakoukoli potenciálně nebezpečnou situaci, aby to okamžitě nahlásil. Podle zjištění dokonce někteří cestující nejenže ženě nepomohli, ale také natáčeli násilí se svými smartphony.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Žena byla ve vlaku metra znásilněna černochem, nikdo jí nepomohl, násilí si cestující natáčeli

  1. Pokud vláda a soudci dávají lidem najevo, že černocha se nesmí ani dotknout, tak lidé poslechnou, nechtějí jít sedět. Je to sice zvrhlé, cynické a pokrytecké, ale ta hysterie s uměle vyvolaným rassmem, je krutá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout