Stále více nezletilých Francouzek se stává sexuálními otrokyněmi muslimských kuplířů

Stále více nezletilých Francouzek se stává sexuálními otrokyněmi muslimských kuplířů

Jak je možné, že se stále víc nezletilých dívek ocitá pod vlivem muslimských gangů? I když zdroje hlavní příčiny nezmiňují, lze si celkem lehce domyslet, jakým způsobem se k těmto dívkám dostávají. Jak už jste si zde mohli v minulosti přečíst, tak v některých případech jde o skutečné únosy většinou nezletilých dívek, které pochází ze špatně fungující rodiny, takže utíkají z domu nebo se více zdržují na ulici. Tyto „dívky ulice“ jsou pak unášeny a uzamčeny v bytě, kde fungují jako sexuální otrokyně nejen pro jejich únosce, ale i pro klienty, kteří za sex platí.

Druhou sortou budou zcela jistě drogově závislé dívky, které se nechají „zotročit“ zcela dobrovolně, jen za příslib drogy. Opět připomínám, že v zemích jako Francie, Itálie nebo Švédsko mají muslimské gangy již jakýsi drogový monopol. Pro prodejce drog je pak jednoduché zlákat ke konzumaci některé mladé Francouzky, které jsou pak ochotné udělat cokoli pro další přísun drogy…

V roce 2020 bylo 62 procent obětí obchodování s lidmi nebo vykořisťování francouzské národnosti. Tohoto trestného činu se dopouštějí výhradně cizinci, kteří představují pouze 7,6 procenta populace.

Tato čísla jsou ještě znepokojivější, protože v roce 2016 bylo 35 procent obětí obchodování s lidmi francouzské národnosti, zatímco v roce 2020 to bylo 61 procent. Pasáci zneužívají mladé francouzské dívky ve francouzských přistěhovaleckých oblastech.

Ministerská statistická služba pro vnitřní bezpečnost odhalila, že sexuální vykořisťování nezletilých francouzských obětí se od roku 2016 zvýšilo v údajích zaznamenaných policií a četnictvem o +21 procent a ministerstvem spravedlnosti o +83 procent v případech stíhaných za trestný čin zahrnující nejméně jednu nezletilou oběť.

Zpráva ministerstva zdravotnictví v červenci 2021 zaznamenala explozi kuplířství v sousedství přistěhovaleckých čtvrtí, což je podle zprávy „francouzské specifikum“. Celkově se prostituce nezletilých zvýšila o 70 procent a v důsledku této expanze se zvýšil i počet kuplířů.

„Začalo to v roce 2015 a počet těchto aglomerací se od té  doby výrazně rozšířil. V roce 2020 se více než 85 procent nezletilých obětí kuplířství nacházelo v přistěhovaleckých oblastech,“ vysvětlila studie z března 2021 provedená Informační službou, zpravodajskou a strategickou analýzou organizovaného zločinu, citovanou ve zprávě. Potvrzuje se tak, že politika otevřených hranic z roku 2015 k tomuto fenoménu zásadně přispěla.

Nezletilými oběťmi prostituce nejsou v současné době jen mladé dívky z přistěhovaleckých předměstí, varovali autoři. „Převážná většina jsou mladé dívky ve věku od 15 do 17 let, zranitelné, pocházející ze všech sociálních prostředí, které se lehce dostanou do postavení obětí.“

Zdá se, že jde o obdobu pákistánských znásilňovacích gangů, které již známe z velké Británie. Tam není dlouhodobě tento ožehavý problém řešen, naopak, zametá se pod koberec a v současné době řádí gangy násilníků víc, než  kdykoli předtím. Proto si nedělám iluze o tom, že by tomu bylo ve francii jinak. Zřejmě ani tam nebude zájem problém nějak zásadně řešit a podobně, jako v Británii, s i ve Francii rozroste do obludných rozměrů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Stále více nezletilých Francouzek se stává sexuálními otrokyněmi muslimských kuplířů

  1. Neomarxisté využívají i zneužívají trestního práva nejraději proti politickým oponentům, ale zločinci z řad spřátelených mlslimů jsou tolerováni i chráněni, a jejich zločinná ideologie je až fanaticky chráněna. Neomarxisté s mlslimy jsou rakovinou Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout